• The Hunting Party numerem 3 w Polsce

  Od premiery The Hunting Party minął już ponad tydzień, dzięki czemu poznajemy pierwsze informacje na temat sprzedaży albumu. Według ostatniego notowania OLiS, najnowszy krążek Linkin Park był w ubiegłym tygodniu trzecią najchętniej kupowaną płytą w Polsce, przegrywając jedynie z Ultraviolence Lany Del Rey (również nowość) oraz z Ultimate Santana Carlosa Santany. (...)

 • Linkin Park x UFC - Wastelands Video

  Autorem newsa jest Spike

  Linkin Park wraz z UFC przygotowali pełne video do utworu Wastelands, w którym połączyli fragmenty z występu zespołu na Rock In Rio 2014 wraz z materiałami z gal UFC. Nie jest to pierwszy przypadek współpracy zespołu z Ultimate Fighting Championship, bowiem już majowej zapowiedzi UFC 174 towarzyszył właśnie Wastelands. Ponadto, pierwszy singiel zespołu - Guilty All The Same - znajduje się w najnowszej grze EA UFC.
  Nie jest to jednak oficjalny teledysk, tylko wynik promocyjnej współpracy między Linkin Park, a UFC. Warto zaznaczyć, że do utworu Wastelands zostanie stworzony jeszcze jeden klip we współpracy z IAVA.

 • Linkin Park wspiera weteranów

  Kilka dni temu organizacja IAVA oficjalnie ogłosiła współpracę z Linkin Park, której celem jest niesienie pomocy weteranom z Iraku oraz Afganistanu. Z tej okazji uruchomiony został specjalny serwis lpforvets.com. Wpis ze strony głównej głosi:

  Linkin Park urzekł swoją muzyką tysiące weteranów wojennych, a teraz, poprzez współpracę z IAVA, chciałby pomóc tej społeczności jeszcze bardziej.

  Wspólnie stworzymy teledysk składający się z fascynujących nagrań i zdjęć nadesłanych przez weteranów, a wszystkim tym obrazom towarzyszyć będzie utwór Linkin Park - "Wastelands". Wideo zostanie zaprezentowane podczas nadchodzącej trasy koncertowej zespołu, Carnivores tour, aby zainspirować fanów do działania i wspierania IAVA oraz nowej generacji oddanych, młodych liderów.

  Swoje zdjęcia i filmy możecie przesyłać na adres lpforvets@linkinpark.com.

 • Until It's Gone w trailerze gry Transformers

  Autorem newsa jest Spike

  Siódmy utwór z nowej płyty Linkin Park - mowa o Until It's Gone - znalazł się w trailerze nowej gry Transformers: Rise of the Dark Spark. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

 • Linkin Park kręci nowy teledysk!

  Pierwsze plotki o rozpoczęciu prac nad nagrywaniem nowego klipu Linkin Park pojawiły się już wczoraj. Nie wiadomo było jednak ani o jaki utwór chodzi, ani kto będzie reżyserem. Dziś sprawa zaczyna się rozjaśniać. Jak podaje serwis videostatic.com Linkin Park kręci w Los Angeles klip do piosenki Final Masquerade, jego reżyserem jest Mark Pellington.

  Okazuje się, że Pellington już dwa dni temu poinformował na swoim Twitterze o rozpoczęciu prac nad teledyskiem. Pierwsze zdjęcie z planu w rozwinięciu newsa.

   

 • Mike o poszczególnych utworach z The Hunting Party

  Autorem newsa jest Nero

  O godzinie 19:00 w zeszły czwartek fani Linkin Park z całego świata mieli możliwość wzięcia udziału w oficjalnym odsłuchu albumu The Hunting Party. Przewodnikiem wycieczki po płycie był sam Mike Shinoda. Opisywał on poszczególne utwory, komentował je oraz odpowiadał na pytania fanów. Oto zbiór informacji z Twittera (...)

 • Setlista i nagrania z Vans Warped Tour

  vans warped tourZgodnie z informacją podaną przez nas wczoraj, Linkin Park wystąpił dziś w nocy na festiwalu Vans Warped Tour. Zespół wykonał w sumie 7 utworów, a przy każdym z nich na scenie pojawiali się goście.

  Pełna setlista i nagrania poniżej:


  Credit to LPLive.net
 • Edycja specjalna The Hunting Party

  Autorką newsa jest Tirea

  Nowa, ekskluzywna wersja "The Hunting Party" jest dostępna w formie cyfrowej dla użytkowników Xbox Music, Xbox 360 i Xbox One. Oprócz piosenek z płyty, wydawnictwo zawiera cztery bonusowe utwory - wykonania koncertowe "With You", "Lost in the Echo", "Numb" i "Burn it Down". Wszystkie nagrania pochodzą z koncertu w (...)

 • Niespodziewany koncert Linkin Park

  Linkin Park wystąpi dziś na festiwalu Vans Warped Tour 2014 w Venturze, w stanie Kalifornia. Koncert jest niemałą niespodzianką dla fanów, bowiem pierwsze poważne informacje na jego temat pojawiły się w sieci dopiero wczoraj. Co ciekawe, zdaniem serwisu LPLive.net istnieje prawdopodobieństwo, że podczas wykonania Faint do zespołu dołączą muzycy z kapeli Issues - Tyler Carter oraz Michael Bohn. Początek koncertu o 2:25 czasu polskiego.

 • Co wkurza Linkin Park?

  Dwa dni temu Mike Shinoda był gościem programu Real Time with Bill Maher w HBO. Opowiadał między innymi o tym skąd zespół bierze pomysły na gniewne teksty, teraz kiedy jego członkowie nie są już nastolatkami i nie denerwują ich rodzice i nauczyciele.

  Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

 • Nie jesteśmy Slayerem (Wywiad)

  Podczas pobytu we Wrocławiu Mike Shinoda i Dave Farrell udzielili wywiadu dla Muzyka w Interia.pl. Muzycy opowiadali oczywiście o płycie The Hunting Party. Zdradzili także, dlaczego postanowili zrezygnować ze współpracy z Rickiem Rubinem, który wyprodukował ich trzy poprzednie płyty.

  Wywiad znajdziecie pod tym adresem.

 • Mall już dostępny we Francji

  Jak zauważył serwis lpassociation.com, film Joe Hahna - Mall - jest już dostepny we francuskim sklepie Google Play. W napisach końcowych wymienione zostały cztery utwory autorstwa Mike'a Shinody, Chestera Benningtona, Joe Hahna, Dave'a Farrella oraz Aleca Puro. Są nimi: White Noise, Warm Spell, Luna oraz Ammosick. Rip numeru zawartego w napisach końcowych możecie usłyszeć poniżej:

  (...)

 • Nagrania z Jimmy Kimmel Live!

  (więcej w rozwinięciu)

 • Linkin Park wróci do Europy w listopadzie

  Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki o jesiennej europejskiej trasie koncertowej Linkin Park. Dziś informacje te są już niemal pewne, bowiem niemieckie radio 1LIVE ogłosiło na Twitterze, iż 6 i 17 listopada zespół wystąpi kolejno w Kolonii i Oberhausen. Warto również wspomnieć, że zapowiedź koncertów u naszych zachodnich sąsiadów znalazła się na specjalnej wkładce dołączanej do albumu The Hunting Party.

  Credit to blackchester.de

 • The Hunting Party - Listening Party

  Już dziś o 19:00 czasu polskiego na Twitterze odbędzie się ogólnoświatowy, wspólny odsłuch The Hunting Party. Fani z całego globu równocześnie włączą w swoich odtwarzaczach najnowszy album Linkin Park i będą wymieniać się opiniami przy użyciu hashtagu #TheHuntingParty. Udział w wydarzeniu potwierdził również Mike Shinoda, więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszym wydawnictwie zespołu, to dziś będzie ku temu idealna okazja.

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 128