• Będzie transmisja z Camden

  Na swoim oficjalnym facebookowym profilu Linkin Park zapowiedział właśnie webcast jednego z koncertów z nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej. 16 sierpnia o godzinie 3:20 czasu polskiego serwis Yahoo Screeen przeprowadzi internetową transmisję występu w Camden. Będzie to już drugi proshot z tego miasta po tym jak serwis LPLive.net opublikował w sieci nagranie z 2004 roku:

 • Singiel Final Masquerade w sprzedaży od 20 września

  Autorem newsa jest Spike

  Kanał niemieckiego oddziału Warner Bros udostępnił reklamę, według której 20 września do sprzedaży trafi dwuścieżkowa wersja singla Final Masquerade. Na chwilę obecną jej zawartość nie jest znana.

 • LPTV - 2014 EUROPE TOUR | PART 2

 • Będą acapelle i instrumentale z The Hunting Party

  Twórcy remiksów i coverów zostali postawieni w stan gotowości. Jak zauważył serwis LPLive.net, na stronie internetowego sklepu Amazon pojawił się album The Hunting Party w formie instrumentalnej oraz acapella. Zbiór 22 utworów (w formie cyfrowej) kosztować będzie 9,49$ a premierę zapowiedziano na 12 sierpnia. Jest to już drugie tego typu wydawnictwo w dorobku zespołu, po tym jak w 2012 roku fani otrzymali możliwość zakupu acapelli i instrumentali z albumu Living Things.

 • Linkin Park wraca do Brazylii

  W ostatnich dniach po sieci krążyły plotki dotyczące koncertów Linkin Park w Brazylii. Dziś informacje te zostały potwierdzone przez oficjalną stronę zespołu. 18 października muzycy wystąpią w Belo Horizonte, a dzień później zagrają w stolicy kraju - Brasilii. Oba koncerty odbędą się w ramach festiwalu Circuito Do Brasil, na którym Linkin Park wystąpi w roli headlinera.

 • Teledysk do Final Masquerade już jest

  Zgodnie z zapowiedzią, na mtv.com pojawił się już teledysk do Final Masquerade. Zapraszamy do oglądania.

 • Setlista z San Diego

  Przerwa między europejską trasą koncertową a Carnivores Tour powoli dobiega końca. Dziś w nocy w ramach rozgrzewki Linkin Park wystąpił na imprezie mtvU Fandom Awards. Setlista była dość skromna, bowiem zespół zagrał zaledwie 8 utworów. Kompletny spis zamieszczam poniżej:

  1. Given Up (w/ outro) (...)

 • Teledysk do Final Masquerade 29 lipca

  Część fanów prawdopodobnie już od kilku dni siedzi jak na szpilkach, wyczekując premiery teledysku do Final Masquerade. Z tego powodu reżyser klipu, Mark Pellington, postanowił uchylić rąbka tajemnicy na swoim Twitterze:

  "Teledysk LP nadchodzi... Final Masquerade... 29 lipca... Tak mi powiedziano !!"

  Zatem czekamy do wtorku ;)

 • Screeny z teledysku do Final Masquerade

  Autorką newsa jest Tirea

  Na stronie lprussia.com pojawiło się kilkanaście screenów przedstawiających urywki teledysku do Final Masquerade. Wynika z nich, że klip będzie trwał dłużej niż sam utwór - ponad 5 minut (albumowa wersja Final Masquerade trwa 3:37).

  Final Masquerade

 • Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park

  23 sierpnia w klubie Rotunda w Krakowie odbędzie się drugi Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park. Tym razem organizowany jest on przy współpracy z naszą redakcją. W programie zabawa przy muzyce Linkin Park (i nie tylko), konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pakiet zlotowicza.

  Impreza zbliża się wielkimi krokami, dlatego też przypominamy, że nie przyjmujemy już zaliczek, a zapisy trwają do końca miesiąca!

  Osoby które wpłaciły zaliczki mogą już wpłacać resztę kwoty, tj. 15 zł bez noclegu lub 50 zł z noclegiem.
  Z kolei osoby chcące się jeszcze zapisać mogą wpłacić od razu całą kwotę, czyli 20 zł bez noclegu lub 55 zł z noclegiem.

  Na wpłaty czekamy do końca miesiąca!

  Dla wszystkich zainteresowanych, dane do przelewu:

  Numer Rachunku Odbiorcy: 49 1090 1766 0000 0001 2074 1871
  Nazwa Odbiorcy: Grzegorz Wójcik
  Pełny adres nie jest wymagany, ale jeśli ktoś chce może dopisać jeszcze: 44-244 Żory.

  Więcej informacji na forum i facebooku.

   

 • Until It's Gone z nominacją

  Teledysk do Until It's Gone został nominowany do nagrody MTV VMA w kategorii Best Rock Video. Linkin Park o statuetkę powalczy z Imagine Dragons (Demons), Arctic Monkeys (Do I Wanna Know?), The Black Keys (Fever) oraz Lorde (Royals). Głosowanie ruszyło dziś pod tym adresem i potrwa do 11 sierpnia. Rozdanie nagród zaplanowano na 24 sierpnia, a całe wydarzenie transmitować będzie MTV.

 • Koncertowy teledysk do Until It's Gone

  Na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube pojawił się już zapowiadany wcześniej koncertowy teledysk do Until It's Gone. Zapraszamy do oglądania:

 • LPTV - 2014 EUROPE TOUR PART 1

 • Nowy album za kilka tygodni?

  Amerykański blogger, Robert Scoble, na swoim Facebooku opisał niedawno swoje spotkanie z Mike'iem Shinodą. Jedno ze zdań postawiło fanów w stan gotowości:

  "Rozmawialiśmy o tym, że Mike planuje wydać za kilka tygodni nowy album za pośrednictwem serwisów społecznościowych." (...)

 • Dodatkowy koncert w Londynie

  Jak się okazuje, ogłoszona kilka dni temu europejska trasa koncertowa zespołu nie jest jeszcze do końca zamknięta. Do podanych wcześniej 14 dat dziś dołączona została kolejna. Z powodu dużego zainteresowania, 24 listopada Linkin Park zagra jeszcze jeden koncert w Londynie. Będzie to trzeci występ zespołu w Wielkiej Brytanii w ciągu trzech dni. Kompletna lista koncertów przedstawia się następująco: (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 129