• Koncerty w Meksyku

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej zespół podał daty dwóch kolejnych występów. Nie chodzi jednak o zaplanowaną na sierpień i wrzesień trasę po Europie, a o koncerty w Meksyku. Dla Linkin Park będzie to pierwsza wizyta w tym kraju od 2012 roku. Zespół wystąpi dwukrotnie - 23 czerwca w stołecznym Meksyku oraz dwa dni później w Monterrey.

 • Joe vs. Chester

  Rok temu informowaliśmy Was o urodzinowym zakładzie pomiędzy Mike'iem a Phoenixem. Zadaniem obu panów było nakłonienie fanów do zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. Ten, który robił to skuteczniej, w ramach nagrody mógł zmusić swojego rywala do założenia dowolnego stroju. Mimo iż nieznacznym zwycięzcą okazał się Mike, muzycy ostatecznie postanowili uznać, że był remis. I choć trwało to długo, obaj panowie zaprezentowali się w strojach, których zdjęcia mogliście (...)

 • Linkin Park zagra w Rybniku!

  PolskaTo już oficjalne! Agencja Prestige MJM potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia dotyczące koncertu w Polsce. 25 sierpnia Linkin Park wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku!

  Informacja o biletach: (...)

 • Steve Aoki feat. Linkin Park - Horizons

  Kilka dni temu Steve Aoki ogłosił, że jego nowy album "Neon Future II" będzie miał swoją premierę 12 maja. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami znajdzie się na nim utwór "Horizons" z gościnnym udziałem Linkin Park. Jak się okazuje, kawałka możemy posłuchać już teraz, bowiem Aoki "wykonał" go podczas ostatniego występu w Chicago. Profesjonalne nagranie audio znajdziecie pod tym adresem.

  Credit to LPLive.net

 • Ogłoszenie koncertu w Polsce we wtorek?

  W środę na Facebooku pisaliśmy, iż otrzymaliśmy nieoficjalną informację dotyczącą kolejnego koncertu Linkin Park w Polsce. Zgodnie z nią występ miałby się odbyć 25 sierpnia. Dziś doniesienia te graniczą już niemal z pewnością, a wszystko za sprawą agencji Prestige MJM, która to poinformowała, że już w najbliższy wtorek oficjalnie zapowie koncert stadionowy. Data? 25 sierpnia.

  Prestige

  Oczywiście radzimy wstrzymać się jeszcze z wybuchami radości, jednak niewątpliwie z dużymi nadziejami czekamy na to, co przyniesie nadchodzący tydzień.

  Warto również wspomnieć, iż nieoficjalnym faworytem do ewentualnego przyjęcia Linkin Park jest Gdańsk.

  EDIT: Linkin Park znalazł się w zakładce "fan alert" w serwisie ebilet.pl.

 • Koncerty w Mińsku i w Rzymie

  Poznaliśmy daty dwóch kolejnych koncertów. Oficjalna strona internetowa zespołu podała, iż 27 sierpnia Linkin Park wystąpi w Mińsku, a 6 września w Rzymie. Przedsprzedaż biletów trwa już na lpunderground.com. W tej chwili europejska trasa zapowiada się następująco:

  20-22.08 - Sankt Pölten, Austria (...)

 • Linkin Park zagra w Austrii

  Nie musieliśmy długo czekać na ogłoszenie kolejnego koncertu w ramach letniej trasy po Europie. Przed chwilą Linkin Park poinformował, że wystąpi na festiwalu Frequency w Austrii. Impreza odbędzie się w Sankt Pölten w dniach 20-22 sierpnia. Szczegóły dotyczące konkretnej daty występu Linkin Park zostaną podane wkrótce.

 • Linkin Park wraca do Europy!

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej Linkin Park poinformował właśnie, że tego lata ponownie zawita do Europy w ramach The Hunting Party Tour. Na razie poznaliśmy daty dwóch koncertów - 29.08 w Moskwie (w Rosji) oraz 31.08 w Jamsa (w Finlandii). Członkowie LP Underground będą mogli kupić bilety w przedsprzedaży pod tym adresem.

 • Fort Minor - reaktywacja?

  Ostatnie dni przyniosły sporo "podejrzanych" aktywności związanych z solowym projektem Shinody - Fort Minor. Na oficjalnym facebookowym profilu pojawiły się dwa zupełnie czarne zdjęcia. Dzięki dociekliwości jednego z użytkowników LPLive.net i odpowiedniej obróbce okazało się, iż w rzeczywistości zawierają one ukryte wzory. Warto również wspomnieć, iż wczoraj Mike zaczął obserwować (na razie puste) konto Fort Minor w serwisie Instagram, a oficjalne domeny internetowe (...)

 • Final Masquerade akustycznie

  Dość nieoczekiwanie zespół opublikował właśnie akustyczną wersję Final Masquerade. Na blogu Mike'a możemy przeczytać:

  Pewnego dnia zrobiliśmy coś całkiem fajnego i chcieliśmy, żebyście to otrzymali. Oto specjalna, akustyczna wersja Final Masquerade. Swoiste rozebranie kawałka sprawiło, że uczucia w nim nagromadzone wyszły na światło dzienne. Dziękujemy za wasze wsparcie w ostatnich miesiącach - mamy nadzieję, że utwór wam się spodoba. Klikajcie tutaj:

  http://linkinpark.com/thankyou

 • Linkin Park zagra na Amnesia Rockfest 2015

  Autorem newsa jes Spike

  Zgodnie z tym, co Mike Shinoda mówił na ostatnim czacie LPU, zespół odsłania kolejne karty odnośnie swoich letnich występów. Tym razem Linkin Park poinformował, że będzie gwiazdą tegorocznego Amnesia Rockfest w Montebello w Kanadzie. Festiwal zaplanowano na 18 - 21 czerwca, natomiast Linkin Park wystąpi 19 czerwca. (...)

 • Podsumowanie czatu z Shinodą

  Zakończył się już czat LPU z Mike'iem. Krótkie podsumowanie zamieszczam poniżej:

  - Chester ma się dobrze, jednak nie był w stanie dotrzeć na spotkanie zespołu w ubiegłym tygodniu. Złamał kostkę, ponieważ potknął się o plastikową butelkę. Mike chciałby, żeby ta historia była nieco bardziej dramatyczna. Chester też.
  - Mike zaprojektował zegarek. Nie jest on jednak (...)

 • Czat z Shinodą

  Na swoim Twitterze Linkin Park poinformował właśnie, że już w najbliższą środę gościem na czacie LPU będzie Mike Shinoda. Początek rozmowy zaplanowano na godzinę 20:30 czasu polskiego. Udział w czacie tradycyjnie będą mogli wziąć jedynie członkowie oficjalnego fanklubu zespołu - Linkin Park Underground. Dołączyć do niego możecie pod tym adresem.

 • Kolejny występ ogłoszony

  Autorem newsa jest Spike

  Niedawno ogłoszony został kolejny festiwal z udziałem Linkin Park. Tym razem zespół wystąpi w San Antonio, w stanie Teksas na festiwalu Bud Light River City Rockfest który odbędzie się 24 maja. Oprócz Linkin Park na scenie w San Antonio pojawią się takie gwiazdy jak Papa Roach, Halestorm czy Volbeat. Na stronie festiwalu bilety (...)

 • Linkin Park wystąpi na Rocklahoma 2015

  Autorem newsa jest Spike

  Serwis Loudwire ujawnia, że Linkin Park wspólnie z takimi zespołami jak Slayer i Godsmack będzie gwiazdą festiwalu Rocklahoma 2015. Dziewiąta edycja imprezy odbędzie się w Pryor w stanie Oklahoma w dniach 22-24 maja. Przedsprzedaż biletów odbywa się aktualnie za pośrednictwem Facebooka Rocklahomy oraz (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 135