• Setlista z Nashville

  Za nami drugi przystanek na trasie po Ameryce Północnej. Dziś w nocy w Nashville Linkin Park wykonał nowy set, choć biorąc pod uwagę kosmetyczny charakter zmian, określenie "nowy" jest prawdopodobnie lekkim nadużyciem. W miejsce Crawling pojawiła się skrócona wersja Lost In The Echo oraz połączenie Dirt Off Your Shoulder/Lying From You. Całą setlistę możecie zobaczyć pod tym adresem.

 • Setlista z Orlando

  Dziś w nocy występem w Orlando Linkin Park zainaugurował swoją trasę po Ameryce Północnej. Pomimo paru zmian w setliście, zespół nie zdecydował się na dodanie do niej ani jednego nowego utworu z The Hunting Party. Wręcz przeciwnie - miejsce Rebellion oraz Until It's Gone zajęły A Place For My Head oraz From The Inside. Pełną setlistę, dzięki serwisowi LPLive.net, możecie zobaczyć poniżej: (...)

 • LPTV: The Hunting Party Tour: Europe - PART 3

 • Mike o setlistach

  Z okazji zbliżającej się trasy koncertowej, podczas której Linkin Park wystąpi m.in. w Nashville, Mike udzielił wywiadu jednej z lokalnych rozgłośni radiowych - The Buzz. Podczas rozmowy Shinoda wyraził zadowolenie z obecnie wykonywanych setlist, twierdząc iż zawierają one w sobie coś z każdego etapu kariery zespołu. Najprawdopodobniej nie należy zatem spodziewać się większych zmian w tej kwestii podczas najbliższych występów w Ameryce Północnej. (...)

 • Viscera

  VISCERAPo dużym sukcesie płyty Reliving Things, serwis lpassociation.com postanowił stworzyć kolejny album z remiksami, tym razem poświęcony The Hunting Party. Oto tłumaczenie newsa ze strony LPA:

  Jeżeli śledzicie remiks-scenę Linkin Park, lubicie comiesięczne konkursy Mix-Up organizowane przez LPAssociation, lub po prostu chcecie odetchnąć czymś świeżym po THE HUNTING PARTY, to mamy dla was coś specjalnego. Linkin Park Association z dumą prezentuje projekt stworzony we współpracy z jednymi z najlepszych, najbardziej utalentowanych i najbardziej znanych twórców remiksów w społeczności Linkin Park. (...)

 • LPTV: The Hunting Party Tour - Europe (PART 2)

  Youki - dzięki za info

 • KROQ Almost Acoustic Christmas (Proshot)

  W sieci pojawiły się już ripy wczorajszego (a raczej dzisiejszego) webcastu z KROQ Almost Acoustic Christmas. Linki do pobrania oraz setlista w rozwinięciu newsa.

 • Setlista z Oakland i stream z KROQ AAC

  Zgodnie z zapowiedziami, dziś w nocy Linkin Park wystąpił w Oakland na imprezie Not So Silent Night. Zespół wykonał skrócony set, składający się z 16 utworów. Z kolei już jutro około 6:25 czasu polskiego rozpocznie się internetowa transmisja występu Linkin Park na KROQ Almost Acoustic Christmas. Jeżeli są wśród Was śmiałkowie, którzy potrafią zerwać się tak wcześnie w niedzielny poranek, to zapraszam pod ten adres.

 • Soundtrack do Mall już jest!

  Czekaliśmy, czekaliśmy... a potem poczekaliśmy jeszcze trochę. Nareszcie nadszedł jednak moment premiery soundtracku do filmu Joe Hahna - Mall! Krążek dostępny jest już w australijskim oddziale sklepu iTunes. Co ciekawe, tytuły znanych nam do tej pory utworów zostały zmienione. Pełna tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco: (...)

 • Kolejny LPU Summit ogłoszony

  Przed chwilą Linkin Park ogłosił kolejny, 13. już międzynarodowy LPU Summit. Odbędzie się on 12 lutego w Calgary, w Kanadzie. Członkowie oficjalnego fanklubu zespołu będą mogli nabyć wejściówki jeszcze dziś pod tym adresem. Dla przypomnienia, LPU Summit to impreza dla osób należących do Linkin Park Underground, podczas której fani mają okazję m.in. spotkać członków zespołu oraz wziąć udział w próbie przed koncertem. Do fanklubu dołączyć można na lpunderground.com.

 • LPTV: The Hunting Party Tour - Europe - PART 1

 • Linkin Park zagra na Rock On The Range 2015

  Linkin Park ogłosił właśnie, iż w maju przyszłego roku wystąpi na festiwalu Rock On The Range. W line-upie imprezy znalazły się również takie zespoły jak m.in. Slipknot, Judas Priest, Breaking Benjamin, Rise Against, Anthrax, Halestorm, Papa Roach oraz Hollywood Undead. Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 maja na Columbus Crew Stadium w stanie Ohio.

 • Nowy instrumental Linkin Park

  Z okazji "Czarnego Piątku" Linkin Park wspólnie z firmą Open Labs przygotował drugą część paczki z samplami, która w 2012 roku została wydana wraz z oprogramowaniem Stagelight. Nowa odsłona zawiera niepublikowany wcześniej instrumentalny utwór o nazwie Asteroids. Paczka dostępna jest do nabycia za pośrednictwem programu Stageligth za 9.99$. Dla przypomnienia, wraz z pierwszym zestawem sampli opublikowane zostały takie kawałki jak Complimentary, Bruiser (...)

 • LPU XIV już jest!

  Stało się - oficjalny fanklub Linkin Park rozpoczął kolejny rok swojej działalności. LPU XIV jest już dostępne do nabycia na lpunderground.com. Do wyboru mamy 3 rodzaje członkostwa: LPU Digital Membership za 20$, LPU Digital Membership + Music za 25$ oraz LPU XIV Bundle za 50$.

  LPU Digital Membership
  - Roczne członkostwo w LPU
  - Bezpośredni kontakt z innymi użytkownikami
  - Możliwość pisania bloga LPU
  - Dostęp do forum LPU
  - Możliwości wcześniejszego zakupu biletów
  - Możliwości udziału w Meet and Greet
  - Czaty z zespołem i jego ekipą
  - Dostęp do ekskluzywnych utworów
  - Dostęp do ekskluzywnych eventów
  - Możliwość uzyskania wejściówek na Summity LPU
  - Comiesięczne loterie
  - Aukcje LPU
  - Dostęp do LPU-TV
  - Możliwość pobierania odcinków LPTV (...)

 • Proshot z Berlina

  W sieci pojawiają się już ripy wczorajszej transmisji z Berlina. Linki oraz setlistę zamieszczam poniżej:

  01. Mashup Intro #2
  02. Guilty All The Same    
  03. Given Up (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 133