• [ZAKTUALIZOWANY] Darker Than Blood już w poniedziałek

  Darker Than BloodChoć oficjalna premiera nowego utworu Steve'a Aokiego i Linkin Park - Darker Than Blood została zaplanowana na 14 kwietnia, to okazuje się, że singla będziemy mogli posłuchać nieco wcześniej. Już w najbliższy poniedziałek Mike i Steve pojawią się w serwisie Twitch.tv, aby na specjalnym streamie pograć w najnowszą odsłonę serii gier Mortal Kombat oraz zaprezentować światu swój nowy utwór. Początek wydarzenia o godzinie 17:00 czasu lokalnego, zatem dla nas oficjalnie będzie to już wtorek, 2 nad ranem. Możliwe jednak, że utwór usłyszymy jeszcze wcześniej, bowiem 13 kwietnia jest datą premiery podawaną przez francuski oddział sklepu Amazon.

  EDIT: Steve Aoki i Linkin Park poinformowali na Twitterze, że Darker Than Blood będziemy mogli usłyszeć w poniedziałek w radiu KROQ, między godziną 17 a 18 czasu polskiego.

 • [ZAKTUALIZOWANY] Przedsmak Darker Than Blood

  Wczoraj wieczorem Mike i Steve Aoki postanowili przeprowadzić krótką "transmisję" na żywo z planu teledysku do Darker Than Blood. Przy okazji obaj panowie zaprezentowali nam fragment samego utworu. Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

  (...)

 • Darker Than Blood - nowy utwór już niedługo

  Steve Aoki ogłosił właśnie na Twitterze, iż jego nowy utwór z gościnnym udziałem Linkin Park (znany do tej pory jako Horizons) zostanie opublikowany 14 kwietnia. Wygląda również na to, że doczekał się on nowego tytułu. Tłumaczenie wpisu poniżej:

  Przez ponad rok wspominałem o moim kolejnym collabie z , więc jest mi bardzo miło zapowiedzieć wreszcie nasz nowy singiel, DARKER THAN BLOOD! (...)

 • Kolejny proshot Horizons

  W sieci pojawił się proshot kolejnego występu Steve'a Aokiego, podczas którego "wykonał" on utwór z gościnnym udziałem Linkin Park - Horizons. Jakościowo nagranie jest nieco lepsze od tego, które mogliśmy usłyszeć miesiąc temu.  Podobnie jak w przypadku proshotu z Chicago, jest to jednak jedynie wersja koncertowa, najprawdopodobniej różniąca się od tej, jaką znajdziemy w maju na płycie Neon Future II.

 • Linkin Park zagra w Belgii

  Poznaliśmy datę kolejnego koncertu w ramach tegorocznej trasy po Europie. 20 sierpnia zespół wystąpi na festiwalu Pukkelpop w Belgii. Oficjalne potwierdzenie od Chestera możecie zobaczyć pod tym adresem.

  Sprzedaż biletów ruszy 15 kwietnia. Dla Linkin Park będzie to pierwsza wizyta w Belgii od 2011 roku.

 • Podsumowanie czatu z Robem

  Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, wczoraj wieczorem odbył się czat LPU z Robem. Oto kilka najważniejszych informacji, jakie przekazał nam perkusista Linkin Park:

  - Zespół planuje wrócić we wrześniu do studia, aby rozpocząć pracę nad kolejnym albumem. Jego premiera prawdopodobnie nastąpi w przyszłym roku, jednak jest to na razie tylko luźne przypuszczenie. (...)

 • Czat z Robem

  Oficjalny fanklub zespołu poinformował, że 23 marca na swoim czacie będzie gościł perkusistę Linkin Park - Roba Bourdona. Motywem przewodnim rozmowy będą nadchodzące koncerty w ramach The Hunting Party Tour. Początek czatu zaplanowano na godzinę 20:30 czasu polskiego.

  Do LPU dołączyć możecie pod tym adresem.

 • Nominacje dla In The End i Final Masquerade

  Autorem newsa jest P@blo

  "In The End" oraz "Final Masquerade" zostały nominowane do Kerrang! Rock 100 (zestawienie stu ulubionych utworów rockowych). Linkin Park prosi o wsparcie. Głosować można do 23 marca pod adresem kerrangvote.com.

 • 3 występy w Niemczech

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej zespół ogłosił 3 występy w Niemczech:

  23.08 - Hockenheim (występ w ramach festiwalu Rock 'n' Heim)
  03.09 - Berlin
  05.09
  - Düsseldorf (występ w ramach festiwalu Rock im Sektor) (...)

 • Artworki z The Hunting Party w 3D

  Firma Ghost Town Media, która od lat zajmuje się graficzną oprawą twórczości Linkin Park, na swojej oficjalnej stronie opublikowała liczne szkice oraz alternatywne wersje artworków stworzonych przez Jamesa Jeana na potrzeby The Hunting Party. Dzięki współpracy z West Studios możemy zobaczyć, jak niektóre z nich prezentują się w wersji trójwymiarowej. Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam pod ten adres.

 • LPTV: Chester breaks his ankle on The Hunting Party Tour

  Youki, dzięki za info.

 • Koncerty w Meksyku

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej zespół podał daty dwóch kolejnych występów. Nie chodzi jednak o zaplanowaną na sierpień i wrzesień trasę po Europie, a o koncerty w Meksyku. Dla Linkin Park będzie to pierwsza wizyta w tym kraju od 2012 roku. Zespół wystąpi dwukrotnie - 23 czerwca w stołecznym Meksyku oraz dwa dni później w Monterrey.

 • Joe vs. Chester

  Rok temu informowaliśmy Was o urodzinowym zakładzie pomiędzy Mike'iem a Phoenixem. Zadaniem obu panów było nakłonienie fanów do zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. Ten, który robił to skuteczniej, w ramach nagrody mógł zmusić swojego rywala do założenia dowolnego stroju. Mimo iż nieznacznym zwycięzcą okazał się Mike, muzycy ostatecznie postanowili uznać, że był remis. I choć trwało to długo, obaj panowie zaprezentowali się w strojach, których zdjęcia mogliście (...)

 • Linkin Park zagra w Rybniku!

  PolskaTo już oficjalne! Agencja Prestige MJM potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia dotyczące koncertu w Polsce. 25 sierpnia Linkin Park wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku!

  Informacja o biletach: (...)

 • Steve Aoki feat. Linkin Park - Horizons

  Kilka dni temu Steve Aoki ogłosił, że jego nowy album "Neon Future II" będzie miał swoją premierę 12 maja. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami znajdzie się na nim utwór "Horizons" z gościnnym udziałem Linkin Park. Jak się okazuje, kawałka możemy posłuchać już teraz, bowiem Aoki "wykonał" go podczas ostatniego występu w Chicago. Profesjonalne nagranie audio znajdziecie pod tym adresem.

  Credit to LPLive.net

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 135