• Linkin Park zagra na Rock On The Range 2015

  Linkin Park ogłosił właśnie, iż w maju przyszłego roku wystąpi na festiwalu Rock On The Range. W line-upie imprezy znalazły się również takie zespoły jak m.in. Slipknot, Judas Priest, Breaking Benjamin, Rise Against, Anthrax, Halestorm, Papa Roach oraz Hollywood Undead. Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 maja na Columbus Crew Stadium w stanie Ohio.

 • Nowy instrumental Linkin Park

  Z okazji "Czarnego Piątku" Linkin Park wspólnie z firmą Open Labs przygotował drugą część paczki z samplami, która w 2012 roku została wydana wraz z oprogramowaniem Stagelight. Nowa odsłona zawiera niepublikowany wcześniej instrumentalny utwór o nazwie Asteroids. Paczka dostępna jest do nabycia za pośrednictwem programu Stageligth za 9.99$. Dla przypomnienia, wraz z pierwszym zestawem sampli opublikowane zostały takie kawałki jak Complimentary, Bruiser (...)

 • LPU XIV już jest!

  Stało się - oficjalny fanklub Linkin Park rozpoczął kolejny rok swojej działalności. LPU XIV jest już dostępne do nabycia na lpunderground.com. Do wyboru mamy 3 rodzaje członkostwa: LPU Digital Membership za 20$, LPU Digital Membership + Music za 25$ oraz LPU XIV Bundle za 50$.

  LPU Digital Membership
  - Roczne członkostwo w LPU
  - Bezpośredni kontakt z innymi użytkownikami
  - Możliwość pisania bloga LPU
  - Dostęp do forum LPU
  - Możliwości wcześniejszego zakupu biletów
  - Możliwości udziału w Meet and Greet
  - Czaty z zespołem i jego ekipą
  - Dostęp do ekskluzywnych utworów
  - Dostęp do ekskluzywnych eventów
  - Możliwość uzyskania wejściówek na Summity LPU
  - Comiesięczne loterie
  - Aukcje LPU
  - Dostęp do LPU-TV
  - Możliwość pobierania odcinków LPTV (...)

 • Proshot z Berlina

  W sieci pojawiają się już ripy wczorajszej transmisji z Berlina. Linki oraz setlistę zamieszczam poniżej:

  01. Mashup Intro #2
  02. Guilty All The Same    
  03. Given Up (...)

 • LPU XIV wystartuje w czwartek!

  Oficjalny fanklub zespołu rozesłał swoim użytkownikom newsletter informujący o starcie nowej odsłony LPU. Już dziś obecna strona zostanie wyłączona na najbliższe dwa dni, podczas któych będą trwały prace nad uruchomieniem nowej wersji. LPU XIV wystartuje już w czwartek, 20 listopada i zostanie połączone z oficjalną stroną zespołu - linkinpark.com. Cała zawartość oraz dane użytkowników będą bezpiecznie przeniesione, a członkostwa, które wygasają w najbliższych dniach, zostaną (...)

 • Transmisja i DVD z Berlina

  Już jutro Linkin Park zagra na O2 Arena w Berlinie. Występ ten zostanie pokazany na żywo w telewizji, jednak obejrzeć będą mogli go jedynie posiadacze najnowszych telewizorów firmy Samsung, ogsługujących technologię Ultra HD. Show Linkin Park będzie bowiem pierwszym koncertem w historii, transmitowanym w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, z 10-bitową głębią kolorów i 50 klatkami na sekundę. Więcej szczegółów możecie znaleźć pod tym adresem. Tych, którzy nie posiadają odpowiedniego (...)

 • [ZAKTUALIZOWANY] Nieoficjalna tracklista LPU XIV

  Jeden z użytkowników lpassociation.com podzielił się tracklistą płyty LPU XIV, którą miał otrzymać podczas M&G przed wczorajszym koncertem w Wiedniu. Informacja ta nie została jednak jeszcze w żaden sposób potwierdzona przez zespół, więc należy podchodzić do niej z dystansem.

  01. Wires [2014 DEMO] (...)

 • LPTV: Brazil 2014

 • Linkin Park zagra na Summerfest 2015

  SummerfestPoznaliśmy datę kolejnego koncertu, który odbędzie się latem przyszłego roku w Stanach Zjednoczonych. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Linkin Park ogłosił, że 30 czerwca wystąpi na festiwalu Summerfest w Milwaukee. Gościem specjalnym tego dnia imprezy ogłoszony został również zespół A Day To Remember.

 • Linkin Park wystąpi na KROQ Almost Acoustic Christmas 2014

  Autorem newsa jest Spike

  Linkin Park ogłosił na swoim fanpage'u, że zagra na tegorocznej edycji KROQ Almost Acoustic Christmas. Koncert odbędzie się 13 grudnia w Inglewood, w Kalifornii. Oprócz Linkin Park na festiwalu wystąpią: Bush, Fall Out Boy, Incubus, New Politics, Rise Against, Royal Blood, System Of A Down i Walk The Moon.

 • LPU XIV dostępne już jutro!

  Informacja ze strony LPU:

  Jutro, 9 listopada 2014, o godzinie 12:00, w Saturnie w Mall of Berlin otwarty zostanie tymczasowy sklep, sponsorowany przez firmę Samsung, w którym do nabycia dostępne będą ekskluzywne gadżety LINKIN PARK. (...)

 • Znamy daty kolejnych występów

  Zaledwie 2 dni minęły od ogłoszenia trasy po Ameryce Północnej, a już zdążyliśmy poznać daty kolejnych występów. 12 grudnia Linkin Park zagra na imprezie radia LIVE 105 - Not So Silent Night w Oakland. Z kolei latem przyszłego roku zespół odwiedzi Grand Junction w stanie Kolorado, gdzie wystąpi na festiwalu Loudwire. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 czerwca.

 • Kolejna trasa po Ameryce Północnej ogłoszona

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej Linkin Park ogłosił właśnie, iż na początku przyszłego roku ponownie wyruszy w trasę po ameryce północnej. Zespół zagra w sumie 19 koncertów, których listę możecie zobaczyć poniżej: (...)

 • Jest już teledysk SOTS do utworu Iridescent

  W sieci pojawił się już teledysk do Iridescent, o którym informowaliśmy przedwczoraj. Możecie obejrzeć go poniżej:

 • LPTV: CARNIVORES TOUR - PART 4

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 133