• Linkin Park wspiera weteranów

  Kilka dni temu organizacja IAVA oficjalnie ogłosiła współpracę z Linkin Park, której celem jest niesienie pomocy weteranom z Iraku oraz Afganistanu. Z tej okazji uruchomiony został specjalny serwis lpforvets.com. Wpis ze strony głównej głosi:

  Linkin Park urzekł swoją muzyką tysiące weteranów wojennych, a teraz, poprzez współpracę z IAVA, chciałby pomóc tej społeczności jeszcze bardziej.

  Wspólnie stworzymy teledysk składający się z fascynujących nagrań i zdjęć nadesłanych przez weteranów, a wszystkim tym obrazom towarzyszyć będzie utwór Linkin Park - "Wastelands". Wideo zostanie zaprezentowane podczas nadchodzącej trasy koncertowej zespołu, Carnivores tour, aby zainspirować fanów do działania i wspierania IAVA oraz nowej generacji oddanych, młodych liderów.

  Swoje zdjęcia i filmy możecie przesyłać na adres lpforvets@linkinpark.com.

 • Until It's Gone w trailerze gry Transformers

  Autorem newsa jest Spike

  Siódmy utwór z nowej płyty Linkin Park - mowa o Until It's Gone - znalazł się w trailerze nowej gry Transformers: Rise of the Dark Spark. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

 • Linkin Park kręci nowy teledysk!

  Pierwsze plotki o rozpoczęciu prac nad nagrywaniem nowego klipu Linkin Park pojawiły się już wczoraj. Nie wiadomo było jednak ani o jaki utwór chodzi, ani kto będzie reżyserem. Dziś sprawa zaczyna się rozjaśniać. Jak podaje serwis videostatic.com Linkin Park kręci w Los Angeles klip do piosenki Final Masquerade, jego reżyserem jest Mark Pellington.

  Okazuje się, że Pellington już dwa dni temu poinformował na swoim Twitterze o rozpoczęciu prac nad teledyskiem. Pierwsze zdjęcie z planu w rozwinięciu newsa.

   

 • Mike o poszczególnych utworach z The Hunting Party

  Autorem newsa jest Nero

  O godzinie 19:00 w zeszły czwartek fani Linkin Park z całego świata mieli możliwość wzięcia udziału w oficjalnym odsłuchu albumu The Hunting Party. Przewodnikiem wycieczki po płycie był sam Mike Shinoda. Opisywał on poszczególne utwory, komentował je oraz odpowiadał na pytania fanów. Oto zbiór informacji z Twittera (...)

 • Setlista i nagrania z Vans Warped Tour

  vans warped tourZgodnie z informacją podaną przez nas wczoraj, Linkin Park wystąpił dziś w nocy na festiwalu Vans Warped Tour. Zespół wykonał w sumie 7 utworów, a przy każdym z nich na scenie pojawiali się goście.

  Pełna setlista i nagrania poniżej:


  Credit to LPLive.net
 • Edycja specjalna The Hunting Party

  Autorką newsa jest Tirea

  Nowa, ekskluzywna wersja "The Hunting Party" jest dostępna w formie cyfrowej dla użytkowników Xbox Music, Xbox 360 i Xbox One. Oprócz piosenek z płyty, wydawnictwo zawiera cztery bonusowe utwory - wykonania koncertowe "With You", "Lost in the Echo", "Numb" i "Burn it Down". Wszystkie nagrania pochodzą z koncertu w (...)

 • Niespodziewany koncert Linkin Park

  Linkin Park wystąpi dziś na festiwalu Vans Warped Tour 2014 w Venturze, w stanie Kalifornia. Koncert jest niemałą niespodzianką dla fanów, bowiem pierwsze poważne informacje na jego temat pojawiły się w sieci dopiero wczoraj. Co ciekawe, zdaniem serwisu LPLive.net istnieje prawdopodobieństwo, że podczas wykonania Faint do zespołu dołączą muzycy z kapeli Issues - Tyler Carter oraz Michael Bohn. Początek koncertu o 2:25 czasu polskiego.

 • Co wkurza Linkin Park?

  Dwa dni temu Mike Shinoda był gościem programu Real Time with Bill Maher w HBO. Opowiadał między innymi o tym skąd zespół bierze pomysły na gniewne teksty, teraz kiedy jego członkowie nie są już nastolatkami i nie denerwują ich rodzice i nauczyciele.

  Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

 • Nie jesteśmy Slayerem (Wywiad)

  Podczas pobytu we Wrocławiu Mike Shinoda i Dave Farrell udzielili wywiadu dla Muzyka w Interia.pl. Muzycy opowiadali oczywiście o płycie The Hunting Party. Zdradzili także, dlaczego postanowili zrezygnować ze współpracy z Rickiem Rubinem, który wyprodukował ich trzy poprzednie płyty.

  Wywiad znajdziecie pod tym adresem.

 • Mall już dostępny we Francji

  Jak zauważył serwis lpassociation.com, film Joe Hahna - Mall - jest już dostepny we francuskim sklepie Google Play. W napisach końcowych wymienione zostały cztery utwory autorstwa Mike'a Shinody, Chestera Benningtona, Joe Hahna, Dave'a Farrella oraz Aleca Puro. Są nimi: White Noise, Warm Spell, Luna oraz Ammosick. Rip numeru zawartego w napisach końcowych możecie usłyszeć poniżej:

  (...)

 • Nagrania z Jimmy Kimmel Live!

  (więcej w rozwinięciu)

 • Linkin Park wróci do Europy w listopadzie

  Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki o jesiennej europejskiej trasie koncertowej Linkin Park. Dziś informacje te są już niemal pewne, bowiem niemieckie radio 1LIVE ogłosiło na Twitterze, iż 6 i 17 listopada zespół wystąpi kolejno w Kolonii i Oberhausen. Warto również wspomnieć, że zapowiedź koncertów u naszych zachodnich sąsiadów znalazła się na specjalnej wkładce dołączanej do albumu The Hunting Party.

  Credit to blackchester.de

 • The Hunting Party - Listening Party

  Już dziś o 19:00 czasu polskiego na Twitterze odbędzie się ogólnoświatowy, wspólny odsłuch The Hunting Party. Fani z całego globu równocześnie włączą w swoich odtwarzaczach najnowszy album Linkin Park i będą wymieniać się opiniami przy użyciu hashtagu #TheHuntingParty. Udział w wydarzeniu potwierdził również Mike Shinoda, więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszym wydawnictwie zespołu, to dziś będzie ku temu idealna okazja.

 • Linkin Park wpisany do Hollywood's RockWalk

  Autorem newsa jest Spike

  Zdjęcia na Instagramie Linkin Park i Guitar Center potwierdzają, iż 18 czerwca Linkin Park został wprowadzony do Guitar Center Hollywood's RockWalk.
  Hollywood's RockWalk została założona w 1985 roku aby uczcić i rozpoznawać muzyków oraz osoby powiązane z branżą muzyczną, które miały duży (...)

 • Linkin Park zagra na Stars Of The Season 2014

  Autorem newsa jest Spike

  Linkin Park uświetni piątą odsłonę gali Stars Of The Season, podczas której zbierane będą fundusze dla onkologii dziecięcej w Cardon Children’s Medical Center. Chester Bennington będzie współprowadzącym wydarzenie.
  Frontman Linkin Park uczestniczy w galach od 2010 roku, brał już udział w (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 127