• Kolejny występ ogłoszony

  Autorem newsa jest Spike

  Niedawno ogłoszony został kolejny festiwal z udziałem Linkin Park. Tym razem zespół wystąpi w San Antonio, w stanie Teksas na festiwalu Bud Light River City Rockfest który odbędzie się 24 maja. Oprócz Linkin Park na scenie w San Antonio pojawią się takie gwiazdy jak Papa Roach, Halestorm czy Volbeat. Na stronie festiwalu bilety (...)

 • Linkin Park wystąpi na Rocklahoma 2015

  Autorem newsa jest Spike

  Serwis Loudwire ujawnia, że Linkin Park wspólnie z takimi zespołami jak Slayer i Godsmack będzie gwiazdą festiwalu Rocklahoma 2015. Dziewiąta edycja imprezy odbędzie się w Pryor w stanie Oklahoma w dniach 22-24 maja. Przedsprzedaż biletów odbywa się aktualnie za pośrednictwem Facebooka Rocklahomy oraz (...)

 • Chester przejdzie operację, trasa odwołana

  Przed chwilą Chester poinformował na Twitterze, że lada moment przejdzie operację kontuzjowanej kostki. Niestety oznacza to błyskawiczny koniec trasy po Ameryce Północnej. Informacja o odwołaniu wszystkich pozostałych koncertów została już oficjalnie potwierdzona przez zespół. W krótkim oświadczeniu na linkinpark.com możemy przeczytać komentarz Benningtona: (...)

 • Linkin Park odwołuje koncerty

  Wygląda na to, że występ w Indianapolis był szczytem obecnych możliwości Chestera. Ze względu na uraz kostki wokalisty, zespół postanowił odwołać dwa najbliższe koncerty w Pittsburghu i Albany. Na swoim Twitterze Bennington napisał:

  Kurczę, straszna lipa. Moja stopa musi się wygoić. Jeśli macie pod ręką jakieś dobre wibracje, to wyślijcie je bezpośrednio do mojej kostki. (...)

 • Chester złamał kostkę

  Limpin ParkPrzed wczorajszym koncertem w Indianapolis Chester nabawił się kolejnej kontuzji. Tym razem wokalista Linkin Park złamał kostkę, jednak nie powstrzymało go to przed wywiązaniem się ze swoich muzycznych obowiązków. Na M&G przed koncertem Bennington przybył na hulajnodze, natomiast na scenę wyszedł o kulach, które wcześniej nieco podrasował dla niego Mike.

  Setlista natomiast nie różniła się w żaden sposób od tej, którą zespół wykonał w Orlando.

 • Setlista z Nashville

  Za nami drugi przystanek na trasie po Ameryce Północnej. Dziś w nocy w Nashville Linkin Park wykonał nowy set, choć biorąc pod uwagę kosmetyczny charakter zmian, określenie "nowy" jest prawdopodobnie lekkim nadużyciem. W miejsce Crawling pojawiła się skrócona wersja Lost In The Echo oraz połączenie Dirt Off Your Shoulder/Lying From You. Całą setlistę możecie zobaczyć pod tym adresem.

 • Setlista z Orlando

  Dziś w nocy występem w Orlando Linkin Park zainaugurował swoją trasę po Ameryce Północnej. Pomimo paru zmian w setliście, zespół nie zdecydował się na dodanie do niej ani jednego nowego utworu z The Hunting Party. Wręcz przeciwnie - miejsce Rebellion oraz Until It's Gone zajęły A Place For My Head oraz From The Inside. Pełną setlistę, dzięki serwisowi LPLive.net, możecie zobaczyć poniżej: (...)

 • LPTV: The Hunting Party Tour: Europe - PART 3

 • Mike o setlistach

  Z okazji zbliżającej się trasy koncertowej, podczas której Linkin Park wystąpi m.in. w Nashville, Mike udzielił wywiadu jednej z lokalnych rozgłośni radiowych - The Buzz. Podczas rozmowy Shinoda wyraził zadowolenie z obecnie wykonywanych setlist, twierdząc iż zawierają one w sobie coś z każdego etapu kariery zespołu. Najprawdopodobniej nie należy zatem spodziewać się większych zmian w tej kwestii podczas najbliższych występów w Ameryce Północnej. (...)

 • Viscera

  VISCERAPo dużym sukcesie płyty Reliving Things, serwis lpassociation.com postanowił stworzyć kolejny album z remiksami, tym razem poświęcony The Hunting Party. Oto tłumaczenie newsa ze strony LPA:

  Jeżeli śledzicie remiks-scenę Linkin Park, lubicie comiesięczne konkursy Mix-Up organizowane przez LPAssociation, lub po prostu chcecie odetchnąć czymś świeżym po THE HUNTING PARTY, to mamy dla was coś specjalnego. Linkin Park Association z dumą prezentuje projekt stworzony we współpracy z jednymi z najlepszych, najbardziej utalentowanych i najbardziej znanych twórców remiksów w społeczności Linkin Park. (...)

 • LPTV: The Hunting Party Tour - Europe (PART 2)

  Youki - dzięki za info

 • KROQ Almost Acoustic Christmas (Proshot)

  W sieci pojawiły się już ripy wczorajszego (a raczej dzisiejszego) webcastu z KROQ Almost Acoustic Christmas. Linki do pobrania oraz setlista w rozwinięciu newsa.

 • Setlista z Oakland i stream z KROQ AAC

  Zgodnie z zapowiedziami, dziś w nocy Linkin Park wystąpił w Oakland na imprezie Not So Silent Night. Zespół wykonał skrócony set, składający się z 16 utworów. Z kolei już jutro około 6:25 czasu polskiego rozpocznie się internetowa transmisja występu Linkin Park na KROQ Almost Acoustic Christmas. Jeżeli są wśród Was śmiałkowie, którzy potrafią zerwać się tak wcześnie w niedzielny poranek, to zapraszam pod ten adres.

 • Soundtrack do Mall już jest!

  Czekaliśmy, czekaliśmy... a potem poczekaliśmy jeszcze trochę. Nareszcie nadszedł jednak moment premiery soundtracku do filmu Joe Hahna - Mall! Krążek dostępny jest już w australijskim oddziale sklepu iTunes. Co ciekawe, tytuły znanych nam do tej pory utworów zostały zmienione. Pełna tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco: (...)

 • Kolejny LPU Summit ogłoszony

  Przed chwilą Linkin Park ogłosił kolejny, 13. już międzynarodowy LPU Summit. Odbędzie się on 12 lutego w Calgary, w Kanadzie. Członkowie oficjalnego fanklubu zespołu będą mogli nabyć wejściówki jeszcze dziś pod tym adresem. Dla przypomnienia, LPU Summit to impreza dla osób należących do Linkin Park Underground, podczas której fani mają okazję m.in. spotkać członków zespołu oraz wziąć udział w próbie przed koncertem. Do fanklubu dołączyć można na lpunderground.com.

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 135