• Czwarty Linkin Log

 • Linkin Park wystąpi na Guitar Center Sessions

  Autorem newsa jest Spike

  Linkin Park wystąpi na gali Guitar Center Sessions, która odbędzie się w Los Angeles, 24 października o 20:00 czasu lokalnego (5:00 następnego dnia naszego czasu). Show zapowiadane jest jako obchody 50-lecia Guitar Center. Wydarzenie będzie emitowane na kanale DirecTV 12 grudnia o 21:00 czasu lokalnego (6:00 na naszych zegarach).

 • Trzeci vlog z Carnivores Tour

 • Kolejny webcast z Carnivores Tour

  Rok 2014 upływa nam pod znakiem webcastów. Dopiero co mieliśmy okazję obejrzeć występ w Camden, a już zapowiedziana została transmisja kolejnego koncertu z Carnivores Tour. 15 września serwis VyRT pokaże na żywo występy Linkin Park i 30 Seconds To Mars w Los Angeles. Jest jednak pewien haczyk - dostęp do webcastu kosztuje 14.99$. Jeśli jesteście zainteresowani, to swój "bilet" możecie nabyć pod tym adresem.

 • Zobacz Carnivores Tour od kulis

  Autorem newsa jest Spike

  Na stronie Live Nation pojawił się filmik przedstawiający kulisy pracy nad Carnivores Tour z perspektywy różnych członków ekipy koncertowej.

 • Mike Shinoda w The Tim Ferriss Show

  Autorem newsa jest Spike

  Mike Shinoda był niedawno gościem Tima Ferrissa w jego autorskim programie. Panowie rozmawiali między innymi o Linkin Park, Fort Minor, koncertach oraz wspominali początki zespołu. Mike opowiedział też o swoich początkach, codziennych rytuałach, procesie pisania piosenek i wielu innych sprawach. Cały odcinek z (...)

 • Proshot z Camden

  W sieci pojawił się już rip webcastu z piątkowego występu w Camden. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć koncertowe wersje Final Masquerade oraz Rebellion w profesjonalnej jakości. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania:

 • Drugi vlog Shinody

  Spike, dzięki za info.

 • LPTV - MAKING OF FINAL MASQUERADE

 • Winyl The Hunting Party wyjdzie 16 września

  Autorem newsa jest Spike

  Internetowy sklep Linkin Park na stronie Warner Bros. Records ma w swojej ofercie dwupłytowy winyl najnowszego albumu Linkin Park - The Hunting Party. Płyta oficjalnie trafi do sprzedaży 16 września, a już teraz można ją kupić w przedsprzedaży. Winyl ponadto został wzbogacony o nową okładkę, którą dwa (...)

 • Nowy zwiastun Mall

  Choć we Francji film w sprzedaży dostępny jest już od prawie dwóch miesięcy, to oficjalna premiera "Mall" dopiero przed nami. Na oficjalnym kanale YouTube Linkin Park pojawił się nowy zwiastun produkcji, zapowiadający ją na jesień tego roku.

 • Setlista z West Palm Beach

  Dziś w nocy występem w West Palm Beach Linkin Park zainaugurował Carnivores Tour. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zespół wykonał m.in. Rebellion i Final Masquerade. Pełną setlistę znajdziecie poniżej.

  1. Session/The Requiem/Guilty All The Same/The Catalyst (Mashup Intro)
  2. Guilty All The Same (...)

 • Pierwszy vlog Mike'a z Carnivores Tour

  Autorem newsa jest Spike

  Mike zgodnie z zapowiedziami będzie tworzył video blogi podczas Carnivores Tour. W pierwszym odcinku wrzuconym na kanał kanał YouTube Linkin Park mówił o tym, że filmy pojawiać się będą raz w tygodniu, a propozycje tematów do vbloga należy składać na jego konto na Twitterze.

 • Jim Digby na czacie LPU

  W poniedziałkowy wieczór manager Linkin Park, Jim Digby, znalazł chwilę aby usiąść przed komputerem i porozmawiać z fanami zespołu na czacie LPU. Koncertowa ekipa Linkin Park była już tego dnia w West Palm na Florydzie, gdzie rozpoczęto przygotowania do piątkowego startu Carnivores Tour.

  Podsumowanie czatu w rozwinięciu.

 • Będzie transmisja z Camden

  Na swoim oficjalnym facebookowym profilu Linkin Park zapowiedział właśnie webcast jednego z koncertów z nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej. 16 sierpnia o godzinie 3:20 czasu polskiego serwis Yahoo Screeen przeprowadzi internetową transmisję występu w Camden. Będzie to już drugi proshot z tego miasta po tym jak serwis LPLive.net opublikował w sieci nagranie z 2004 roku:

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 131