• Powstanie nowy teledysk do Iridescent

  Linkin Park, we współpracy z organizatorami Stars of the Season, pracuje właśnie nad nowym teledyskiem. Zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż utworem, do którego powstaje klip, jest kawałek z A Thousand Suns - Iridescent. Reżyserem teledysku jest David Kinsler, który wspólnie z producentem, Jackiem Chapmanem, uchylił rąbka tajemnicy za pośrednictwem serwisu Instagram (1, 2, 3, 4). Dla przypomnienia, Stars of the Season to coroczna gala charytatywna (...)

 • Johnny Cupcakes i LPU łączą siły

  Johnny Cupcakes - twórca t-shirtów - zaprojektował ostatnio specjalną koszulkę dla oficjalnego fanklubu Linkin Park. Pod tym adresem właśnie ruszyła jej sprzedaż, która potrwa do 17 listopada. W cenie 40$, oprócz samego t-shirtu, znajduje się również roczne członkostwo w LPU. Warto dodać, iż poświęcony współpracy komunikat prasowy wspomina także o nadchodzącej, 14. już odsłonie fanklubu. Jej premiera (...)

 • [ZAKTUALIZOWANY] Znamy tracklistę soundtracku do filmu Mall

  Jak zauważył serwis LPLive.net, w aplikacji Shazam pojawiła się część tracklisty soundtracku do filmu Mall. Dzięki niej mogliśmy również dopasować znane nam już utwory do konkretnych tytułów. Co prawda na potwierdzenie tych infomacji będziemy musieli jeszcze zaczekać, jednak jedno wydaje się już pewne - premiera albumu zbliża się wielkimi krokami. (...)

 • LPTV - BEAST ASTRAY ART SHOW

 • Proshot z Belo Horizonte

  Dziś w nocy Linkin Park wystąpił w Belo Horizonte. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, występ transmitowany był na żywo w internecie, a rip webcastu pojawił się właśnie w serwisie YouTube. Warto zaznaczyć, iż był to prawdopodobnie jeden z trudniejszych występów w historii zespołu. Z powodu choroby do Brazylii nie poleciał Brad Delson, którego na scenie zastąpił technik - Benjamin Chandler. Nie obyło się również bez całej serii wpadek, częściowo spowodowanych problemami z zasilaniem keyboardu Mike'a.

  Setlista (Castle of Glass nie zostało wykonane)

 • White Noise do pobrania za darmo!

  Na oficjalnym profilu YouTube Linkin Park właśnie pojawiła się pełna wersja utworu White Noise! Kawałek możecie pobrać za darmo pod tym adresem.

  Jak wrażenia?

 • Soundtrack do Mall coraz bliżej?

  Ostatnimi czasy pojawiło się wiele wątpliwości dotyczących tego, czy w ogóle doczekamy się oficjalnego wydania utworów stworzonych przez Linkin Park do filmu Mall. Dziś w nocy na portalach społecznościowych Mike zamieścił jednak wpisy, które mogą wlać sporo optymizmu w serca fanów. Poniżej wiadomośc z Twittera:

  Właśnie zmiksowałem trzy nowe utwory do nowego filmu , MALL. (...)

 • LPTV: CARNIVORES TOUR - PART 3

 • MALL - napisy początkowe

  Na oficjalnym kanale YouTube Linkin Park pojawiły się dziś napisy początkowe z filmu Mall. Przy okazji poznaliśmy tytuł utworu, który został w nich wykorzystany - "White Noise". Zainteresowanych zapraszam do oglądania:

 • Czat z Phoenixem

  Wygląda na to, że oficjalny fanklub zespołu postanowił mocno wziąć się do pracy nad nadrabianiem zaległości w czatach z członkami zespołu. W ubiegłym miesiącu fani mieli okazję porozmawiać z Joe Hahnem, a już dziś o 22:00 czasu polskiego na ich pytania odpowiadać będzie Phoenix. Gdyby ktoś miał problemy z rozpoznaniem Dave'a, to najwyraźniej obecnie wygląda on tak. ;)

 • Webcast z Belo Horizonte

  Już w przyszłym tygodniu Linkin Park uda się do Brazyli, gdzie rozpocznie krótką rozgrzewkę przed ponowną trasą po Europie. Pierwszy z zaplanowanych występów, w Belo Horizonte, dzięki stacji Multishow zostanie pokazany na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Początek w sobotę, 18 października, o 22:30 czasu lokalnego (3:30 w Polsce).

 • Cztery proshoty z Carnivores Tour

  W ramach współpracy z Linkin Park, serwis Chideo.com przygotował specjalny materiał wideo, będący połączeniem nagrań czterech utworów, wykonywanych przez zespół podczas Carnivores Tour. Są nimi: Guilty All The Same, Given Up, Waiting For The End oraz Final Masquerade. Materiał zarejestrowano w 12 różnych miastach, a obejrzeć można go pod tym adresem. Do jego odblokowania konieczne jest jednak dokonanie donacji na rzecz Music For Relief.

 • LPTV: CARNIVORES TOUR - PART 2

 • [ZAKTUALIZOWANY] Linkin Park - The Ride

  Już w najbliższy poniedziałek o 21:00 stacja MTV Polska wyemituje nowy dokument o Linkin Park, będący częścią cyklu The Ride. Poniżej treść zapowiedzi z oficjalnej strony stacji: (...)

 • Linkin Park zagra na Rock in Rio 2015

  Na swojej oficjalnej stronie Linkin Park ogłosił wczoraj, iż w maju przyszłego roku wystąpi na Rock in Rio w Las Vegas. Koncert zespołu zaplanowano na pierwszy weekend imprezy (8-9 maja). Dodatkowymi gwiazdami festiwalu będą m.in. Metallica, No Doubt i Taylor Swift. Dla Linkin Park będzie to już czwarta wizyta na Rock in Rio, jednak dotychczasowe występy odbywały się w Lizbonie. Warto wspomnieć, że wszystkie mogliśmy oglądać na żywo w internecie.

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 133