• Setlista z San Diego

  Przerwa między europejską trasą koncertową a Carnivores Tour powoli dobiega końca. Dziś w nocy w ramach rozgrzewki Linkin Park wystąpił na imprezie mtvU Fandom Awards. Setlista była dość skromna, bowiem zespół zagrał zaledwie 8 utworów. Kompletny spis zamieszczam poniżej:

  1. Given Up (w/ outro) (...)

 • Teledysk do Final Masquerade 29 lipca

  Część fanów prawdopodobnie już od kilku dni siedzi jak na szpilkach, wyczekując premiery teledysku do Final Masquerade. Z tego powodu reżyser klipu, Mark Pellington, postanowił uchylić rąbka tajemnicy na swoim Twitterze:

  "Teledysk LP nadchodzi... Final Masquerade... 29 lipca... Tak mi powiedziano !!"

  Zatem czekamy do wtorku ;)

 • Screeny z teledysku do Final Masquerade

  Autorką newsa jest Tirea

  Na stronie lprussia.com pojawiło się kilkanaście screenów przedstawiających urywki teledysku do Final Masquerade. Wynika z nich, że klip będzie trwał dłużej niż sam utwór - ponad 5 minut (albumowa wersja Final Masquerade trwa 3:37).

  Final Masquerade

 • Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park

  23 sierpnia w klubie Rotunda w Krakowie odbędzie się drugi Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park. Tym razem organizowany jest on przy współpracy z naszą redakcją. W programie zabawa przy muzyce Linkin Park (i nie tylko), konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pakiet zlotowicza.

  Impreza zbliża się wielkimi krokami, dlatego też przypominamy, że nie przyjmujemy już zaliczek, a zapisy trwają do końca miesiąca!

  Osoby które wpłaciły zaliczki mogą już wpłacać resztę kwoty, tj. 15 zł bez noclegu lub 50 zł z noclegiem.
  Z kolei osoby chcące się jeszcze zapisać mogą wpłacić od razu całą kwotę, czyli 20 zł bez noclegu lub 55 zł z noclegiem.

  Na wpłaty czekamy do końca miesiąca!

  Dla wszystkich zainteresowanych, dane do przelewu:

  Numer Rachunku Odbiorcy: 49 1090 1766 0000 0001 2074 1871
  Nazwa Odbiorcy: Grzegorz Wójcik
  Pełny adres nie jest wymagany, ale jeśli ktoś chce może dopisać jeszcze: 44-244 Żory.

  Więcej informacji na forum i facebooku.

   

 • Until It's Gone z nominacją

  Teledysk do Until It's Gone został nominowany do nagrody MTV VMA w kategorii Best Rock Video. Linkin Park o statuetkę powalczy z Imagine Dragons (Demons), Arctic Monkeys (Do I Wanna Know?), The Black Keys (Fever) oraz Lorde (Royals). Głosowanie ruszyło dziś pod tym adresem i potrwa do 11 sierpnia. Rozdanie nagród zaplanowano na 24 sierpnia, a całe wydarzenie transmitować będzie MTV.

 • Koncertowy teledysk do Until It's Gone

  Na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube pojawił się już zapowiadany wcześniej koncertowy teledysk do Until It's Gone. Zapraszamy do oglądania:

 • LPTV - 2014 EUROPE TOUR PART 1

 • Nowy album za kilka tygodni?

  Amerykański blogger, Robert Scoble, na swoim Facebooku opisał niedawno swoje spotkanie z Mike'iem Shinodą. Jedno ze zdań postawiło fanów w stan gotowości:

  "Rozmawialiśmy o tym, że Mike planuje wydać za kilka tygodni nowy album za pośrednictwem serwisów społecznościowych." (...)

 • Dodatkowy koncert w Londynie

  Jak się okazuje, ogłoszona kilka dni temu europejska trasa koncertowa zespołu nie jest jeszcze do końca zamknięta. Do podanych wcześniej 14 dat dziś dołączona została kolejna. Z powodu dużego zainteresowania, 24 listopada Linkin Park zagra jeszcze jeden koncert w Londynie. Będzie to trzeci występ zespołu w Wielkiej Brytanii w ciągu trzech dni. Kompletna lista koncertów przedstawia się następująco: (...)

 • The Distortion of Sound (Full Film)

  Na YouTube pojawiła się już pełna wersja dokumentu The Distortion of Sound z udziałem m.in. Mike'a Shinody. Zainteresowanych zapraszam do oglądania:

 • The Distortion of Sound (Trailer)

  Mike Shinoda wystąpił ostatnio w dokumencie zatytułowanym "The Distortion of Sound". Opis z oficjalnej strony projektu głosi:

  "Przez ostatnich 50 lat w muzyce mogliśmy zaobserwować wyraźny spadek jakości brzmienia i doznań słuchowych. Skompresowane utwory, MP3 i streaming obnizyły jakość i spłaszczyły emocje. Chwyty marketingowe i wygoda zajmują (...)

 • Proshot z Download Festival

  Kilka dni temu telewizja Sky Arts wyemitowała relację z tegorocznego Download Festival. W części poświęconej Linkin Park znalazły się nagrania One Step Closer, In The End, Wastelands, Until It's Gone oraz wywiad z Phoenixem i Chesterem. Rip możecie obejrzeć poniżej:

  Credit to LPLive.net

 • Europejska trasa koncertowa ogłoszona

  Od jakiegoś czasu po sieci krążyły plotki dotyczące kolejnych zaplanowanych na jesień występów Linkin Park. Przed chwilą wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, bowiem na oficjalnej stronie zespołu ogłoszona została europejska trasa koncertowa (choć chyba bardziej pasuje tutaj określenie "niemiecka").

  Lista występów przedstawia się następująco: (...)

 • Wygraj nowe wydanie "Wszystko jest hybrydą"!

  Wszystko Jest HybrydąJeśli uważnie śledzicie nas na Facebooku, to wiecie już, że przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs (a nawet dwa). Już w ten weekend będziecie mieli okazję wygrać jeden z dziesięciu egzemplarzy książki "Wszystko jest hybrydą" ufundowanych przez wydawnictwo In Rock!

  Pierwsza szansa jutro o godzinie 17:00. Wtedy to na naszym fanpage'u zadamy Wam 3 pytania dotyczące Linkin Park. 5 osób, które jako pierwsze podadzą komplet prawidłowych odpowiedzi, nagrodzimy książkami.

  Dzień później, w niedzielę, również o 17:00 identyczny konkurs przeprowadzimy na naszym Twitterze. Jeśli nie chcecie przegapić okazji, zacznijcie nas obserwować już teraz.

  Wszystkim, którzy zamierzają wziąć udział, życzymy powodzenia!

 • LPTV - MAKING OF UNTIL IT'S GONE

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 130