• Proshot z Camden

  W sieci pojawił się już rip webcastu z piątkowego występu w Camden. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć koncertowe wersje Final Masquerade oraz Rebellion w profesjonalnej jakości. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania:

 • Drugi vlog Shinody

  Spike, dzięki za info.

 • LPTV - MAKING OF FINAL MASQUERADE

 • Winyl The Hunting Party wyjdzie 16 września

  Autorem newsa jest Spike

  Internetowy sklep Linkin Park na stronie Warner Bros. Records ma w swojej ofercie dwupłytowy winyl najnowszego albumu Linkin Park - The Hunting Party. Płyta oficjalnie trafi do sprzedaży 16 września, a już teraz można ją kupić w przedsprzedaży. Winyl ponadto został wzbogacony o nową okładkę, którą dwa (...)

 • Nowy zwiastun Mall

  Choć we Francji film w sprzedaży dostępny jest już od prawie dwóch miesięcy, to oficjalna premiera "Mall" dopiero przed nami. Na oficjalnym kanale YouTube Linkin Park pojawił się nowy zwiastun produkcji, zapowiadający ją na jesień tego roku.

 • Setlista z West Palm Beach

  Dziś w nocy występem w West Palm Beach Linkin Park zainaugurował Carnivores Tour. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zespół wykonał m.in. Rebellion i Final Masquerade. Pełną setlistę znajdziecie poniżej.

  1. Session/The Requiem/Guilty All The Same/The Catalyst (Mashup Intro)
  2. Guilty All The Same (...)

 • Pierwszy vlog Mike'a z Carnivores Tour

  Autorem newsa jest Spike

  Mike zgodnie z zapowiedziami będzie tworzył video blogi podczas Carnivores Tour. W pierwszym odcinku wrzuconym na kanał kanał YouTube Linkin Park mówił o tym, że filmy pojawiać się będą raz w tygodniu, a propozycje tematów do vbloga należy składać na jego konto na Twitterze.

 • Jim Digby na czacie LPU

  W poniedziałkowy wieczór manager Linkin Park, Jim Digby, znalazł chwilę aby usiąść przed komputerem i porozmawiać z fanami zespołu na czacie LPU. Koncertowa ekipa Linkin Park była już tego dnia w West Palm na Florydzie, gdzie rozpoczęto przygotowania do piątkowego startu Carnivores Tour.

  Podsumowanie czatu w rozwinięciu.

 • Będzie transmisja z Camden

  Na swoim oficjalnym facebookowym profilu Linkin Park zapowiedział właśnie webcast jednego z koncertów z nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej. 16 sierpnia o godzinie 3:20 czasu polskiego serwis Yahoo Screeen przeprowadzi internetową transmisję występu w Camden. Będzie to już drugi proshot z tego miasta po tym jak serwis LPLive.net opublikował w sieci nagranie z 2004 roku:

 • Singiel Final Masquerade w sprzedaży od 20 września

  Autorem newsa jest Spike

  Kanał niemieckiego oddziału Warner Bros udostępnił reklamę, według której 20 września do sprzedaży trafi dwuścieżkowa wersja singla Final Masquerade. Na chwilę obecną jej zawartość nie jest znana.

 • LPTV - 2014 EUROPE TOUR | PART 2

 • Będą acapelle i instrumentale z The Hunting Party

  Twórcy remiksów i coverów zostali postawieni w stan gotowości. Jak zauważył serwis LPLive.net, na stronie internetowego sklepu Amazon pojawił się album The Hunting Party w formie instrumentalnej oraz acapella. Zbiór 22 utworów (w formie cyfrowej) kosztować będzie 9,49$ a premierę zapowiedziano na 12 sierpnia. Jest to już drugie tego typu wydawnictwo w dorobku zespołu, po tym jak w 2012 roku fani otrzymali możliwość zakupu acapelli i instrumentali z albumu Living Things.

 • Linkin Park wraca do Brazylii

  W ostatnich dniach po sieci krążyły plotki dotyczące koncertów Linkin Park w Brazylii. Dziś informacje te zostały potwierdzone przez oficjalną stronę zespołu. 18 października muzycy wystąpią w Belo Horizonte, a dzień później zagrają w stolicy kraju - Brasilii. Oba koncerty odbędą się w ramach festiwalu Circuito Do Brasil, na którym Linkin Park wystąpi w roli headlinera.

 • Teledysk do Final Masquerade już jest

  Zgodnie z zapowiedzią, na mtv.com pojawił się już teledysk do Final Masquerade. Zapraszamy do oglądania.

 • Setlista z San Diego

  Przerwa między europejską trasą koncertową a Carnivores Tour powoli dobiega końca. Dziś w nocy w ramach rozgrzewki Linkin Park wystąpił na imprezie mtvU Fandom Awards. Setlista była dość skromna, bowiem zespół zagrał zaledwie 8 utworów. Kompletny spis zamieszczam poniżej:

  1. Given Up (w/ outro) (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 130