• Koncerty w Mińsku i w Rzymie

  Poznaliśmy daty dwóch kolejnych koncertów. Oficjalna strona internetowa zespołu podała, iż 27 sierpnia Linkin Park wystąpi w Mińsku, a 6 września w Rzymie. Przedsprzedaż biletów trwa już na lpunderground.com. W tej chwili europejska trasa zapowiada się następująco:

  20-22.08 - Sankt Pölten, Austria (...)

 • Linkin Park zagra w Austrii

  Nie musieliśmy długo czekać na ogłoszenie kolejnego koncertu w ramach letniej trasy po Europie. Przed chwilą Linkin Park poinformował, że wystąpi na festiwalu Frequency w Austrii. Impreza odbędzie się w Sankt Pölten w dniach 20-22 sierpnia. Szczegóły dotyczące konkretnej daty występu Linkin Park zostaną podane wkrótce.

 • Linkin Park wraca do Europy!

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej Linkin Park poinformował właśnie, że tego lata ponownie zawita do Europy w ramach The Hunting Party Tour. Na razie poznaliśmy daty dwóch koncertów - 29.08 w Moskwie (w Rosji) oraz 31.08 w Jamsa (w Finlandii). Członkowie LP Underground będą mogli kupić bilety w przedsprzedaży pod tym adresem.

 • Fort Minor - reaktywacja?

  Ostatnie dni przyniosły sporo "podejrzanych" aktywności związanych z solowym projektem Shinody - Fort Minor. Na oficjalnym facebookowym profilu pojawiły się dwa zupełnie czarne zdjęcia. Dzięki dociekliwości jednego z użytkowników LPLive.net i odpowiedniej obróbce okazało się, iż w rzeczywistości zawierają one ukryte wzory. Warto również wspomnieć, iż wczoraj Mike zaczął obserwować (na razie puste) konto Fort Minor w serwisie Instagram, a oficjalne domeny internetowe (...)

 • Final Masquerade akustycznie

  Dość nieoczekiwanie zespół opublikował właśnie akustyczną wersję Final Masquerade. Na blogu Mike'a możemy przeczytać:

  Pewnego dnia zrobiliśmy coś całkiem fajnego i chcieliśmy, żebyście to otrzymali. Oto specjalna, akustyczna wersja Final Masquerade. Swoiste rozebranie kawałka sprawiło, że uczucia w nim nagromadzone wyszły na światło dzienne. Dziękujemy za wasze wsparcie w ostatnich miesiącach - mamy nadzieję, że utwór wam się spodoba. Klikajcie tutaj:

  http://linkinpark.com/thankyou

 • Linkin Park zagra na Amnesia Rockfest 2015

  Autorem newsa jes Spike

  Zgodnie z tym, co Mike Shinoda mówił na ostatnim czacie LPU, zespół odsłania kolejne karty odnośnie swoich letnich występów. Tym razem Linkin Park poinformował, że będzie gwiazdą tegorocznego Amnesia Rockfest w Montebello w Kanadzie. Festiwal zaplanowano na 18 - 21 czerwca, natomiast Linkin Park wystąpi 19 czerwca. (...)

 • Podsumowanie czatu z Shinodą

  Zakończył się już czat LPU z Mike'iem. Krótkie podsumowanie zamieszczam poniżej:

  - Chester ma się dobrze, jednak nie był w stanie dotrzeć na spotkanie zespołu w ubiegłym tygodniu. Złamał kostkę, ponieważ potknął się o plastikową butelkę. Mike chciałby, żeby ta historia była nieco bardziej dramatyczna. Chester też.
  - Mike zaprojektował zegarek. Nie jest on jednak (...)

 • Czat z Shinodą

  Na swoim Twitterze Linkin Park poinformował właśnie, że już w najbliższą środę gościem na czacie LPU będzie Mike Shinoda. Początek rozmowy zaplanowano na godzinę 20:30 czasu polskiego. Udział w czacie tradycyjnie będą mogli wziąć jedynie członkowie oficjalnego fanklubu zespołu - Linkin Park Underground. Dołączyć do niego możecie pod tym adresem.

 • Kolejny występ ogłoszony

  Autorem newsa jest Spike

  Niedawno ogłoszony został kolejny festiwal z udziałem Linkin Park. Tym razem zespół wystąpi w San Antonio, w stanie Teksas na festiwalu Bud Light River City Rockfest który odbędzie się 24 maja. Oprócz Linkin Park na scenie w San Antonio pojawią się takie gwiazdy jak Papa Roach, Halestorm czy Volbeat. Na stronie festiwalu bilety (...)

 • Linkin Park wystąpi na Rocklahoma 2015

  Autorem newsa jest Spike

  Serwis Loudwire ujawnia, że Linkin Park wspólnie z takimi zespołami jak Slayer i Godsmack będzie gwiazdą festiwalu Rocklahoma 2015. Dziewiąta edycja imprezy odbędzie się w Pryor w stanie Oklahoma w dniach 22-24 maja. Przedsprzedaż biletów odbywa się aktualnie za pośrednictwem Facebooka Rocklahomy oraz (...)

 • Chester przejdzie operację, trasa odwołana

  Przed chwilą Chester poinformował na Twitterze, że lada moment przejdzie operację kontuzjowanej kostki. Niestety oznacza to błyskawiczny koniec trasy po Ameryce Północnej. Informacja o odwołaniu wszystkich pozostałych koncertów została już oficjalnie potwierdzona przez zespół. W krótkim oświadczeniu na linkinpark.com możemy przeczytać komentarz Benningtona: (...)

 • Linkin Park odwołuje koncerty

  Wygląda na to, że występ w Indianapolis był szczytem obecnych możliwości Chestera. Ze względu na uraz kostki wokalisty, zespół postanowił odwołać dwa najbliższe koncerty w Pittsburghu i Albany. Na swoim Twitterze Bennington napisał:

  Kurczę, straszna lipa. Moja stopa musi się wygoić. Jeśli macie pod ręką jakieś dobre wibracje, to wyślijcie je bezpośrednio do mojej kostki. (...)

 • Chester złamał kostkę

  Limpin ParkPrzed wczorajszym koncertem w Indianapolis Chester nabawił się kolejnej kontuzji. Tym razem wokalista Linkin Park złamał kostkę, jednak nie powstrzymało go to przed wywiązaniem się ze swoich muzycznych obowiązków. Na M&G przed koncertem Bennington przybył na hulajnodze, natomiast na scenę wyszedł o kulach, które wcześniej nieco podrasował dla niego Mike.

  Setlista natomiast nie różniła się w żaden sposób od tej, którą zespół wykonał w Orlando.

 • Setlista z Nashville

  Za nami drugi przystanek na trasie po Ameryce Północnej. Dziś w nocy w Nashville Linkin Park wykonał nowy set, choć biorąc pod uwagę kosmetyczny charakter zmian, określenie "nowy" jest prawdopodobnie lekkim nadużyciem. W miejsce Crawling pojawiła się skrócona wersja Lost In The Echo oraz połączenie Dirt Off Your Shoulder/Lying From You. Całą setlistę możecie zobaczyć pod tym adresem.

 • Setlista z Orlando

  Dziś w nocy występem w Orlando Linkin Park zainaugurował swoją trasę po Ameryce Północnej. Pomimo paru zmian w setliście, zespół nie zdecydował się na dodanie do niej ani jednego nowego utworu z The Hunting Party. Wręcz przeciwnie - miejsce Rebellion oraz Until It's Gone zajęły A Place For My Head oraz From The Inside. Pełną setlistę, dzięki serwisowi LPLive.net, możecie zobaczyć poniżej: (...)

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 135