• LPTV: The Hunting Party Tour - Europe (PART 2)

  Youki - dzięki za info

 • KROQ Almost Acoustic Christmas (Proshot)

  W sieci pojawiły się już ripy wczorajszego (a raczej dzisiejszego) webcastu z KROQ Almost Acoustic Christmas. Linki do pobrania oraz setlista w rozwinięciu newsa.

 • Setlista z Oakland i stream z KROQ AAC

  Zgodnie z zapowiedziami, dziś w nocy Linkin Park wystąpił w Oakland na imprezie Not So Silent Night. Zespół wykonał skrócony set, składający się z 16 utworów. Z kolei już jutro około 6:25 czasu polskiego rozpocznie się internetowa transmisja występu Linkin Park na KROQ Almost Acoustic Christmas. Jeżeli są wśród Was śmiałkowie, którzy potrafią zerwać się tak wcześnie w niedzielny poranek, to zapraszam pod ten adres.

 • Soundtrack do Mall już jest!

  Czekaliśmy, czekaliśmy... a potem poczekaliśmy jeszcze trochę. Nareszcie nadszedł jednak moment premiery soundtracku do filmu Joe Hahna - Mall! Krążek dostępny jest już w australijskim oddziale sklepu iTunes. Co ciekawe, tytuły znanych nam do tej pory utworów zostały zmienione. Pełna tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco: (...)

 • Kolejny LPU Summit ogłoszony

  Przed chwilą Linkin Park ogłosił kolejny, 13. już międzynarodowy LPU Summit. Odbędzie się on 12 lutego w Calgary, w Kanadzie. Członkowie oficjalnego fanklubu zespołu będą mogli nabyć wejściówki jeszcze dziś pod tym adresem. Dla przypomnienia, LPU Summit to impreza dla osób należących do Linkin Park Underground, podczas której fani mają okazję m.in. spotkać członków zespołu oraz wziąć udział w próbie przed koncertem. Do fanklubu dołączyć można na lpunderground.com.

 • LPTV: The Hunting Party Tour - Europe - PART 1

 • Linkin Park zagra na Rock On The Range 2015

  Linkin Park ogłosił właśnie, iż w maju przyszłego roku wystąpi na festiwalu Rock On The Range. W line-upie imprezy znalazły się również takie zespoły jak m.in. Slipknot, Judas Priest, Breaking Benjamin, Rise Against, Anthrax, Halestorm, Papa Roach oraz Hollywood Undead. Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 maja na Columbus Crew Stadium w stanie Ohio.

 • Nowy instrumental Linkin Park

  Z okazji "Czarnego Piątku" Linkin Park wspólnie z firmą Open Labs przygotował drugą część paczki z samplami, która w 2012 roku została wydana wraz z oprogramowaniem Stagelight. Nowa odsłona zawiera niepublikowany wcześniej instrumentalny utwór o nazwie Asteroids. Paczka dostępna jest do nabycia za pośrednictwem programu Stageligth za 9.99$. Dla przypomnienia, wraz z pierwszym zestawem sampli opublikowane zostały takie kawałki jak Complimentary, Bruiser (...)

 • LPU XIV już jest!

  Stało się - oficjalny fanklub Linkin Park rozpoczął kolejny rok swojej działalności. LPU XIV jest już dostępne do nabycia na lpunderground.com. Do wyboru mamy 3 rodzaje członkostwa: LPU Digital Membership za 20$, LPU Digital Membership + Music za 25$ oraz LPU XIV Bundle za 50$.

  LPU Digital Membership
  - Roczne członkostwo w LPU
  - Bezpośredni kontakt z innymi użytkownikami
  - Możliwość pisania bloga LPU
  - Dostęp do forum LPU
  - Możliwości wcześniejszego zakupu biletów
  - Możliwości udziału w Meet and Greet
  - Czaty z zespołem i jego ekipą
  - Dostęp do ekskluzywnych utworów
  - Dostęp do ekskluzywnych eventów
  - Możliwość uzyskania wejściówek na Summity LPU
  - Comiesięczne loterie
  - Aukcje LPU
  - Dostęp do LPU-TV
  - Możliwość pobierania odcinków LPTV (...)

 • Proshot z Berlina

  W sieci pojawiają się już ripy wczorajszej transmisji z Berlina. Linki oraz setlistę zamieszczam poniżej:

  01. Mashup Intro #2
  02. Guilty All The Same    
  03. Given Up (...)

 • LPU XIV wystartuje w czwartek!

  Oficjalny fanklub zespołu rozesłał swoim użytkownikom newsletter informujący o starcie nowej odsłony LPU. Już dziś obecna strona zostanie wyłączona na najbliższe dwa dni, podczas któych będą trwały prace nad uruchomieniem nowej wersji. LPU XIV wystartuje już w czwartek, 20 listopada i zostanie połączone z oficjalną stroną zespołu - linkinpark.com. Cała zawartość oraz dane użytkowników będą bezpiecznie przeniesione, a członkostwa, które wygasają w najbliższych dniach, zostaną (...)

 • Transmisja i DVD z Berlina

  Już jutro Linkin Park zagra na O2 Arena w Berlinie. Występ ten zostanie pokazany na żywo w telewizji, jednak obejrzeć będą mogli go jedynie posiadacze najnowszych telewizorów firmy Samsung, ogsługujących technologię Ultra HD. Show Linkin Park będzie bowiem pierwszym koncertem w historii, transmitowanym w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, z 10-bitową głębią kolorów i 50 klatkami na sekundę. Więcej szczegółów możecie znaleźć pod tym adresem. Tych, którzy nie posiadają odpowiedniego (...)

 • [ZAKTUALIZOWANY] Nieoficjalna tracklista LPU XIV

  Jeden z użytkowników lpassociation.com podzielił się tracklistą płyty LPU XIV, którą miał otrzymać podczas M&G przed wczorajszym koncertem w Wiedniu. Informacja ta nie została jednak jeszcze w żaden sposób potwierdzona przez zespół, więc należy podchodzić do niej z dystansem.

  01. Wires [2014 DEMO] (...)

 • LPTV: Brazil 2014

 • Linkin Park zagra na Summerfest 2015

  SummerfestPoznaliśmy datę kolejnego koncertu, który odbędzie się latem przyszłego roku w Stanach Zjednoczonych. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Linkin Park ogłosił, że 30 czerwca wystąpi na festiwalu Summerfest w Milwaukee. Gościem specjalnym tego dnia imprezy ogłoszony został również zespół A Day To Remember.

 • Przejdź do strony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 134