Snajpier z czkawką xD
http://www.youtube.com/watch?v=PkiH365o ... _embedded#!
to dobre. myślałem już, że sam w siebie strzeli.
Snajpier z czkawką xD
http://www.youtube.com/watch?v=PkiH365o ... _embedded#!







niqus napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=U-Ql-cY-EIY
uwaga - przekleństwa, przemoc, pornografia i całe zło tego świata xD
Czterech kumpli postanowiło się zabawić, więć spalili troche trawki i postanowili pojeździć maluchem po mieście. Jeżdźą tak po mieście, w końcu wpadli na rondo i kręcą się na nim w kółko żeby faza była lepsza. No ale troche się to im znudziło wiec dla odmiany zaczęli jeździć po tym rondzie do tyłu. W pewnym momencie łup, walneli w drugi samochód.
Przerażeni siedzą dalej w samochodzie i nie wychodzą. Zaraz zjawila sie policja (tak to jest, jak są potrzebni to ich nie ma a tu chwila moment i już byli), blisko miała bo na nastepnym skrzyżowaniu jest komisariat.
Chłopaki dalej stripowani siedzą w tym aucie i nie wychodzą, w końcu podchodzi do nich policjant i mówi: "Spokojnie chłopaki, nie bójcie się, koleś ma 2 promile i jeszcze mówi, że jechaliście do tyłu."


rafallpfan napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=-A1GoeYG ... re=related
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości