LP Underground

(lp.com, lpu.com i inne oficjalne strony zespołu)

LP Underground

Postprzez Aga.Like w 16 Lis 2012 22:32

Cześć! Mam pytanie, odnośnie LPU. W związku z tym, że pojawiło się LPU12 chciałam kupić pakiet za 25$. Szukałam po różnych stronkach, jak zabrać się do zamówienia, ale nigdzie nie znalazłam wystarczających informacji. Wiem, że angielski to podstawa itd. ale mam dopiero 14 lat. Byłabym wdzięczna za odpowiedzi dotyczące jak wypełnić adres czy formularz rozliczeniowy, kiedy i w jaki sposób otrzymam CD i o co chodzi z karteczką LPU którą znalazłam w płycie Living Things... Przepraszam za kłopot i pozdrawiam ;)
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Awatar użytkownika
Aga.Like

Imię: Agnieszka

Dołączenie: 29 Sie 2012 20:29
Miejscowość: Świnoujście

LP Underground

Postprzez Igor w 17 Lis 2012 13:47

O wypełnienie formularza poproś kogoś z rodziny, na pewno będą ogarniać. A co do tego w jaki sposób dostaniesz płytę. Z USA pewnie wyślą kurierem a potem przekażą to na pocztę polską i potem poczta prześle do Ciebie. A ta karteczka z LPU daje dostęp do newsów na oficjalnej stronie LPU, nic specjalnego i nie wiem czy to jest nadal aktualne.
Image
Awatar użytkownika
Igor

Dołączenie: 29 Lut 2012 19:17
Miejscowość: Ryki

LP Underground

Postprzez Melliana w 17 Lis 2012 16:49

Temat o LPU już jest. Na dodatek w tym samym dziale i to tuż pod założonym przez Ciebie tematem. Nie mogłaś tam napisać?
W sumie to mamy nawet dwa tematy o LPU, bo jeszcze w założonym przez Nataku przed koncertem temacie jest wiele przydatnych informacji. Radzę poszukać tu lub tu, a ten temat zamykam.
Awatar użytkownika
Melliana
Moderatorka

Imię: Monika

Dołączenie: 27 Wrz 2009 19:34
Miejscowość: Toruń

Powróć do Network

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość