Nowa strona lppl

(przeczytaj zanim zaczniesz się udzielać!)

Nowa strona lppl

Postprzez RELO4DED w 04 Lip 2015 20:25

Nowa strona wygląda świetnie, ale oprócz błędu logowania ucina mi jeszcze kawałek strony po prawej. Mam Xperię M z Androidem 4.3. Mam najnowsze wersje Chrome i Firefox. Chwilowo nie mogę zobaczyć jak będzie na komputerze, więc ciężko się czyta :/
5 VI 2014 WROCŁAW, POLAND
Image
Awatar użytkownika
RELO4DED

Dołączenie: 05 Mar 2015 17:57

Nowa strona lppl

Postprzez _R9 w 07 Lip 2015 14:36

Na wstępie: dzięki za dodanie mojej grafiki :)

A dalej...błędy jakie napotkałem na głównej czy też na forum:
-na głównej po wczorajszej zmianie nie zawsze newsy ładują się prawidłowo. Zostają ściśnięte po lewej stronie i pojawia się "ładowanie postów" przy drobnym przesunięciu strony w dół.
-na forum: po wejściu pokazuje mi się, że nie jestem zalogowany, a kiedy odświeżę stronę to naglę staję się zalogowany i nie mogę się wylogować w ogóle.
-momentami forum samo mnie wylogowuje (np. przy pisaniu PW)

tyle zauważyłem.
Image
Awatar użytkownika
_R9

Imię: Robert
Tytuł: Beztalencie

Dołączenie: 11 Mar 2014 22:30
Miejscowość: ŁÓDŹ

Nowa strona lppl

Postprzez Kozer w 07 Lip 2015 14:41

RELO4DED napisał(a):Nowa strona wygląda świetnie, ale oprócz błędu logowania ucina mi jeszcze kawałek strony po prawej. Mam Xperię M z Androidem 4.3. Mam najnowsze wersje Chrome i Firefox. Chwilowo nie mogę zobaczyć jak będzie na komputerze, więc ciężko się czyta :/

Bo tak to działa, uciętą część trzeba kliknąć by się przesunęła i uaktywniła, potem analogicznie można to zrobić z newsami. Ot takie przewijanie ;)
Image
Awatar użytkownika
Kozer
Administrator, Najzabawniejszy Użytkownik 2010 i 2011, Ulubiony i Najciekawszy Użytkownik 2011, Spamer Roku 2015

Imię: Michał
Tytuł: Lord of Vvardenfell

Dołączenie: 06 Wrz 2008 23:11
Miejscowość: Skierniewice

Re: Nowa strona lppl

Postprzez lostek815 w 09 Lip 2015 23:27

Kozer napisał(a):
RELO4DED napisał(a):Nowa strona wygląda świetnie, ale oprócz błędu logowania ucina mi jeszcze kawałek strony po prawej. Mam Xperię M z Androidem 4.3. Mam najnowsze wersje Chrome i Firefox. Chwilowo nie mogę zobaczyć jak będzie na komputerze, więc ciężko się czyta :/

Bo tak to działa, uciętą część trzeba kliknąć by się przesunęła i uaktywniła, potem analogicznie można to zrobić z newsami. Ot takie przewijanie ;)

No chyba nie, Kozer. Ucina prawą stronę całą, zarówno tekst, jak i zdjęcia czy nawet filmy (odtwarza się połowa filmiku wstawionego z YouTube, a drugiej połowy nie widać). I żadne klikanie nic nie przewija, a nawet jakby tak było jak mówisz, to raczej to mało wygodne, nie sądzisz? Też mam najnowszego Firefoxa i Chrome na smartfonie jakby co. Z tego co widać, to strona nie jest jeszcze w ogóle przystosowana pod urządzenia przenośne.

Ale jednak dla mnie ważniejszy jest problem z logowaniem bo ciągle nie działa. Wydaje mi się, że lepiej byłoby jakbyście wyłączyli stronę na jakiś czas, dopracowali wszystko, a potem zrobili wielki powrót. Bo teraz to taka trochę operacja na otwartym sercu. Ostatnie dwa dni to nawet na kompie cała strona mi uciekła na lewo i wszystko było pomieszane. Więc skoro i tak nie da się z tej strony korzystać normalnie, to nie lepiej zrobić jak mówię? :)
Image
Awatar użytkownika
lostek815
Użytkownik Roku 2013

Imię: Grzegorz
Tytuł: I’m so LOST I can’t be found

Dołączenie: 25 Mar 2011 18:49
Miejscowość: Żory / Jelenia Góra

Nowa strona lppl

Postprzez Kozer w 11 Lip 2015 19:51

lostek815 napisał(a):No chyba nie, Kozer. Ucina prawą stronę całą, zarówno tekst, jak i zdjęcia czy nawet filmy (odtwarza się połowa filmiku wstawionego z YouTube, a drugiej połowy nie widać).

Łooo, czyli problem jest zupełnie inny. Najlepiej jakbyście robili screeny :)

lostek815 napisał(a):Z tego co widać, to strona nie jest jeszcze w ogóle przystosowana pod urządzenia przenośne.

To racja, jeszcze nie jest to finalna wersja.
Image
Awatar użytkownika
Kozer
Administrator, Najzabawniejszy Użytkownik 2010 i 2011, Ulubiony i Najciekawszy Użytkownik 2011, Spamer Roku 2015

Imię: Michał
Tytuł: Lord of Vvardenfell

Dołączenie: 06 Wrz 2008 23:11
Miejscowość: Skierniewice

Nowa strona lppl

Postprzez H! Vltg3 w 15 Lip 2015 11:21

To dziwne bo ja jestem cały czas zalogowany, a nie pamiętam bym sie na nowej stronie logował, bo z tego co pamietam to ostatni raz logowałem sie na starej jeszcze.
13.06.2007 - Chorzów, Stadion Śląski, PL
27.08.2010 - Katowice, Spodek, PL - Metal Hammer Festival - KoRn, Opeth, Riverside + Support
15.11.2011 - Gdańsk, Ergo Arena, PL - Rammstein
05.06.2014 - Wrocław, Stadion Miejski, PL
22.11.2014 - Manchester, Phones4u Arena, UK
Awatar użytkownika
H! Vltg3

Imię: Adam
Tytuł: Sociopathic atheist jerk with no instagram account

Dołączenie: 07 Maj 2008 10:53
Miejscowość: Elbląg

Nowa strona lppl

Postprzez RELO4DED w 27 Lip 2015 16:03

Miło że logowanie działa, lecz dalej odcina: http://imgur.com/Pfzjh22
5 VI 2014 WROCŁAW, POLAND
Image
Awatar użytkownika
RELO4DED

Dołączenie: 05 Mar 2015 17:57

Re: Nowa strona lppl

Postprzez Pshem w 18 Cze 2016 16:02

Ja na stronie nie mogę edytować swoich danych "Ustawienia konta". Przerzuca z powrotem do strony głównej.
Awatar użytkownika
Pshem

Imię: Przemek

Dołączenie: 06 Mar 2014 22:26

Poprzednia

Powróć do Regulamin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości