Wikipedia.

(lp.com, lpu.com i inne oficjalne strony zespołu)

Wikipedia.

Postprzez Kozer w 13 Paź 2009 22:36

No jak najbardziej/prawdopodobnie* zmyślona!

*niepotrzebne skreślić i zaspamować tym skrzynkę moderatora
/niqus/ what? :lol:
Image
Awatar użytkownika
Kozer
Administrator, Najzabawniejszy Użytkownik 2010 i 2011, Ulubiony i Najciekawszy Użytkownik 2011, Spamer Roku 2015

Imię: Michał
Tytuł: Lord of Vvardenfell

Dołączenie: 06 Wrz 2008 23:11
Miejscowość: Skierniewice

Wikipedia.

Postprzez Melliana w 25 Sty 2010 18:40

Przeglądając komentarze do newsa o "powrocie LP do korzeni" natknęłam się na taki oto komentarz (pisownia oryginalna;)):
fdfadadfad napisał(a):
Grandiose Insanity tak na wikipedii napisali,ze tak sie bedzie plyta lp nazywaz,ale pewnie niee

No i zaglądam z ciekawości na Wikipedię, żeby sprawdzić co za głupoty oni tam powypisywali tym razem. No i faktycznie:
Nowy krążek LP ma się prawdopodobnie nazywać "Grandiose Insanity".

Ktoś chyba źle zrozumiał wypowiedź Chestera sprzed kilku miesięcy i robi nie potrzebne zamieszanie. :roll:
Awatar użytkownika
Melliana
Moderatorka

Imię: Monika

Dołączenie: 27 Wrz 2009 19:34
Miejscowość: Toruń

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 06 Kwi 2010 13:21

a teraz, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. od kiedy Linkin Park gra pop rock? no podajcie choćby jedną piosenkę popową, którą stworzył ten zespół rockowy, a przez niektórych nawet nazywany metalowy. nie ma. to po jakiego grzyba na wikipedii napisali, że LP to pop rock? aż tak zmienić brzmienie? z metalu do pop rocku? jeszcze nie słyszałem o takim zespole. żal mi tej wikipedii. a inny przykład, dla którego można powiedzieć, że wikipedia nie daję prawidłowych wytłumaczeń to, to że Józef Stalin był premierem ZSRR. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Dołączenie: 17 Lis 2009 19:50

Wikipedia.

Postprzez bbartek w 07 Kwi 2010 13:26

od kiedy Linkin Park gra pop rock? no podajcie choćby jedną piosenkę popową

Jeśli chodzi o LP to Valentine's Day spokojnie można zaliczyć do popu (nawet sami Linkini mówili że jest to piosenka popowa).
Image
You'll Never Walk Alone!
Kenny: "We won't be defensive (vs UTD)."
Reporter: "Because you're at home?"
Kenny: "No, because we're Liverpool." - King Kenny :serce:
Awatar użytkownika
bbartek

Dołączenie: 13 Sty 2010 14:53
Miejscowość: Szkocja, Crossford niedaleko Dunfermline

Re: Wikipedia.

Postprzez Mr.Pablo w 07 Kwi 2010 16:00

bbartek napisał(a):
od kiedy Linkin Park gra pop rock? no podajcie choćby jedną piosenkę popową

Jeśli chodzi o LP to Valentine's Day spokojnie można zaliczyć do popu (nawet sami Linkini mówili że jest to piosenka popowa).

Mogę dodac że In Between też jest i chyba najbardziej popową piosenką. Ja osobiście uważam że linkini grają Metal Alternatywny bo wchodzą pod to wszystkie ich atuty.
Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam,
Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam,
Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens,
Z Tobą mogę iść po jego kres.
Awatar użytkownika
Mr.Pablo

Dołączenie: 29 Sie 2009 10:09
Miejscowość: Krakow

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 09 Kwi 2010 15:32

zgadzam się z wami, ALE nie można pod żadnym pozorem napisać, że LP to zespół pop rockowy, bo grają głównie cięższy rock.
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Wikipedia.

Postprzez Don't-care w 09 Kwi 2010 19:53

no podajcie choćby jedną piosenkę popową, którą stworzył ten zespół rockowy, a przez niektórych nawet nazywany metalowy.

Shadow of the Day.

bo grają głównie cięższy rock.

Ludzie odmawiają nazywania Godsmack i Disturbed metalem, a Three Days Grace charakteryzują jako rock >.>
'Cięższym rockiem' LP mogło być najwyżej za Hybrid Theory

dla którego można powiedzieć, że wikipedia nie daję prawidłowych wytłumaczeń to, to że Józef Stalin był premierem ZSRR.

Och, dyktatura to trudne pojęcie, ale żeby aż tak...?
Don't-care

Dołączenie: 08 Maj 2008 20:14

Wikipedia.

Postprzez zwieR.Z. w 10 Kwi 2010 14:01

Shadow of the Day.

W stu procentach rockowy utwór.
Awatar użytkownika
zwieR.Z.
Administrator, Twórca Roku 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, Najzabawniejszy Użytkownik Roku 2013

Imię: Paweł

Dołączenie: 05 Maj 2008 20:59

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 10 Kwi 2010 14:45

jeśli "Shadow of the Day" to pop, to ja nie mam pytań.

'Cięższym rockiem' LP mogło być najwyżej za Hybrid Theory

nie chodziło mi o ciężki metal tylko rock. 85% dyskografii LP można tak nazwać moim zdaniem. przecież utwory nie tylko HT, bo jeszcze np. z Meteory, niektóre z MtM są nazywane alternatywno/nu metalowymi lub hard rockowymi. a Dream nawet zalicza "No More Sorrow" do heavy metalu.

Ludzie odmawiają nazywania Godsmack i Disturbed metalem, a Three Days Grace charakteryzują jako rock >.>

dla mnie Godmack i Disturbed grają coś pomiędzy hard rockiem, a metalem, a TDG rock. tak samo jeśli chodzi o Stone Sour. dla mnie to zespół grający hard rock/metal alternatywny, a mówią grupa rockowa.
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Re: Wikipedia.

Postprzez KrOOq w 30 Kwi 2010 20:02

MrPavvelo napisał(a): od kiedy Linkin Park gra pop rock? no podajcie choćby jedną piosenkę popową, którą stworzył ten zespół rockowy, a przez niektórych nawet nazywany metalowy. nie ma. to po jakiego grzyba na wikipedii napisali, że LP to pop rock? aż tak zmienić brzmienie? z metalu do pop rocku? jeszcze nie słyszałem o takim zespole.

Linkin Park to zespół metalowy? Ciekawe.Nawet bardzo. Valentine's Day to czysty pop.. Ludzie LP niegdy nie był zespołem metalowym :/ Już bardziej Godsmack lub Disturbed, ALE NIE LP!!!!!
Image

check it - http://poprosturap.blogspot.com/
Awatar użytkownika
KrOOq

Dołączenie: 28 Kwi 2010 21:11
Miejscowość: Świdnik

Wikipedia.

Postprzez Kozer w 30 Kwi 2010 20:17

Byli alternatywą, są alternatywą, a czym będą to wolę chyba nie widzieć...
Image
Awatar użytkownika
Kozer
Administrator, Najzabawniejszy Użytkownik 2010 i 2011, Ulubiony i Najciekawszy Użytkownik 2011, Spamer Roku 2015

Wikipedia.

Postprzez zwieR.Z. w 30 Kwi 2010 23:27

Valentine's Day to czysty pop..

Matko, pop to Shakira, Britney, Justin Timberlake i tego typu twórcy. Valentine's Day na pewno nie brzmi podobnie do utworów tych artystów. Zwłaszcza pod koniec, kiedy wchodzi mocniejsza gitara i perka z talerzami. Mam wrażenie, że niektórzy dzielą muzykę na dwa gatunki: metal (darcie ryja) i pop (cała reszta).
Awatar użytkownika
zwieR.Z.
Administrator, Twórca Roku 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, Najzabawniejszy Użytkownik Roku 2013

Imię: Paweł

Dołączenie: 05 Maj 2008 20:59

Wikipedia.

Postprzez Kozer w 30 Kwi 2010 23:38

zwieR.Z. napisał(a):Mam wrażenie, że niektórzy dzielą muzykę na dwa gatunki: metal (darcie ryja) i pop (cała reszta).

Dobre spostrzeżenie. Jedyny pop w tym to spokojna muzyka? Shadow of The Day też pop? BOŻE?!? Widzisz i nie grzmisz?

blah.
Image
Awatar użytkownika
Kozer

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 01 Maj 2010 14:10

Valentine's Day to czysty pop..

czysty pop? dla kogoś kto słucha muzyki rozrywkowej to końcówka gitarowa byłaby stanowczo z agresywna.

Mam wrażenie, że niektórzy dzielą muzykę na dwa gatunki: metal (darcie ryja) i pop (cała reszta).

albo metal i syf :P. skoro spokojniejszy kawałek LP jest od razu popem, to ja się boję o inne zespoły...
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Wikipedia.

Postprzez The Dream w 14 Maj 2010 16:34

Mam wrażenie, że niektórzy dzielą muzykę na dwa gatunki: metal (darcie ryja) i pop (cała reszta).

Witaj w klubie.

Ja mam taką propozycję - najpierw zapoznajcie się z dosłownie wszystkimi muzycznymi gatunkami, później pójdźcie na studia na jakiś kierunek typu muzykoznawstwo albo coś w ten deseń i wtedy będziecie ekspertami - dopiero po takim kursie zarejestrujcie się na forum i piszcie swoje mądrości. Nikt Wam nie podskoczy. Od Waszych aktualnych roztrząsań pt. "Jaką muzykę gra LP", w której natykam się na bezmyślne dociekania i mylne interpretacje, dostaję szału, krwotoku spod paznokci i zatrzymania akcji płuc.

Zostawcie ciocię Wiki, niech martwi spoczywają w pokoju.
Awatar użytkownika
The Dream
Użytkownik Roku 2010, Wirtuoz Słowa 2010 i 2011

Tytuł: Kucyk Marian

Dołączenie: 23 Sty 2009 22:41
Miejscowość: Kucykowa zagroda

Wikipedia.

Postprzez Dinnaroth w 19 Maj 2010 21:10

Odstawmy lepiej ciocię wiki - nic dobrego nie ma z jej czytania. Usunąłem z wiki te głupoty, że niby LP to pop - rock.

PS. Tak trochę zbaczając z tematu: mój kumpel dostał 5 z spr z chemii ucząc się tylko z wiki. Więc nie tylko głupoty tam są napisane.
Now in my remains
Our promises that never came
Except this silent rain
To wash away the worst of me
Awatar użytkownika
Dinnaroth

Dołączenie: 03 Maj 2010 20:24
Miejscowość: Kraków

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 22 Maj 2010 11:44

większość haseł jest napisana z sensem, ale jednak są tam niektóre informacje nie wiadomo skąd wzięte.
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Wikipedia.

Postprzez The Dream w 31 Sie 2010 12:27

Wikipedia to nic w porównaniu z last.fm :)
Każdy z utworów grupy rozpoczyna się od stworzonego „elektronicznie” intro

Po pierwsze, po co "elektronicznie" w cudzysłowie? Po drugie, w zasadzie każda piosenka zaczyna się od intro ;)
DJ Hahn jest bardzo ważnym członkiem zespołu – tworzy aż 80% całej muzyki.

Czy mam przez to rozumieć, ze perka Roba, gitara Brada, bas Phoenixa i klawisze Mike'a to łącznie tylko 20 %? I że to Hahn a nie Shinoda jest głownym kompozytorem w LP?
Brak natomiast znanych w świecie rockowym solówek gitarowych i perkusyjnych, co niektórzy uzasadniają niewielkimi umiejętnościami muzyków (na ostatniej płycie pojawiają się już jednak solówki gitarowe), inni zaś niechęcią do nich i próbą wyróżnienia się na scenie muzycznej

Bzdury. Coś mi się zdaje, że teraz ten zespół sie wyróżnia, który solówki gra ;) .
Sam zespół również utwory z płyty Hybrid Theory EP udostępnił za darmo w internecie, co doprowadziło do widocznego sukcesu tej płyty (diamentowa płyta).

HT EP zdobyło status diamentowej płyty? WTF??? :lol:
Jakiś czas temu krążyła opinia, że Linkin Park jest zespołem chrześcijańskim (argumentacją było brak przekleństw w utworach i przeszłość Phoenixa, który grał w chrześcijańsko-punkowym zespole Tasty Snax). Grupa zaprzeczyła tym opiniom i brak przekleństw argumentowała chęcią przekazania prawdziwych emocji i tekstów trafiających do serca, a co najważniejsze, zespół składa się z osób o różnych wiarach. Poza tym płyta Collision Course na pewno chrześcijaństwo grupy przekreśla, ponieważ Jay-Z z pewnością od przekleństw nie stroni. I rzeczywiście, na ostatniej płycie grupy prawie co drugie słowo jest przekleństwem, co sprawiło, że nikt już nie pamięta o „grzecznych tekstach”. Poza tym warto także zaznaczyć, że płyta Mike’a The Rising Tied również zawiera wiele niecenzuralnych słów.

Czyli że na MTM PRAWIE co drugie słowo to wulgaryzm??? Buahahahahaha :P
Awatar użytkownika
The Dream
Użytkownik Roku 2010, Wirtuoz Słowa 2010 i 2011

Tytuł: Kucyk Marian

Dołączenie: 23 Sty 2009 22:41
Miejscowość: Kucykowa zagroda

Wikipedia.

Postprzez MrPavvelo w 31 Sie 2010 12:39

Wikipedia to nic w porównaniu z last.fm :)

Chyba z wikipedii przerzucę się na last.fm, bo widzę, że będzie śmieszniej.

Sam zespół również utwory z płyty Hybrid Theory EP udostępnił za darmo w internecie, co doprowadziło do widocznego sukcesu tej płyty (diamentowa płyta).

:shock: To nawet większy sukces od Meteory.

Jakiś czas temu krążyła opinia, że Linkin Park jest zespołem chrześcijańskim (argumentacją było brak przekleństw w utworach i przeszłość Phoenixa, który grał w chrześcijańsko-punkowym zespole Tasty Snax). Grupa zaprzeczyła tym opiniom i brak przekleństw argumentowała chęcią przekazania prawdziwych emocji i tekstów trafiających do serca, a co najważniejsze, zespół składa się z osób o różnych wiarach. Poza tym płyta Collision Course na pewno chrześcijaństwo grupy przekreśla, ponieważ Jay-Z z pewnością od przekleństw nie stroni. I rzeczywiście, na ostatniej płycie grupy prawie co drugie słowo jest przekleństwem, co sprawiło, że nikt już nie pamięta o „grzecznych tekstach”. Poza tym warto także zaznaczyć, że płyta Mike’a The Rising Tied również zawiera wiele niecenzuralnych słów.

Świetny finał.
Image
Ostatnio edytowany przez MrPavvelo, 31 Sie 2010 13:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
MrPavvelo

Wikipedia.

Postprzez Sori w 31 Sie 2010 12:49

GU - 4, LOATR - 0, BIO - 1, SotD - 0, WID - 0, HHH - 2, NMS - 0, VD (fuj) - 0, IB - 0, IP - 0, TLTGYA - 0; liczba "fucków" wynosi 7, co pomnożone przez 2 = 14, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę "prawie" w powyższym cytacie daje nam to łączną ilość maksymalnie 21 słów na albumie. :P
no alarms and no surprises
Awatar użytkownika
Sori

Dołączenie: 08 Kwi 2009 18:39

Wikipedia.

Postprzez sylwka7737 w 26 Sie 2012 21:14

Ale się uśmiałam jak to wszystko przeczytałam :lol:
"Remember you're loved, and you always will be"
Image
Awatar użytkownika
sylwka7737

Imię: Sylwia
Tytuł: Maruda nieznośna

Dołączenie: 27 Cze 2012 00:03
Miejscowość: Gryfów Śląski

Poprzednia

Powróć do Network

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość