• The Hunting Party


  Data wydania: 2014-06-17

  (...)
 • Recharged


  Data wydania: 2013-10-29

  Nieco ponad rok po premierze Living Things, Linkin Park postanowił wydać zremiksowaną wersję tego krążka. W przeciwieństwie do Reanimation, Recharged przypomina jednak bardziej składankę niż spójny, dokładnie zaplanowany album. Aż połowę utworów na płycie fani doskonale znali już wcześniej, bowiem były one udostępniane w ramach Living Things Remix Subscription (akcja dla osób, które kupiły Living Things w przedsprzedaży na oficjalnej stronie ze(...)

 • Living Things


  Data wydania: 2012-06-26

  Po premierze A Thousand Suns Linkin Park postanowił narzucić sobie nowe, szybsze tempo wydawania kolejnych albumów. W tym celu zespół ruszył w znacznie krótszą trasę promującą ostatnie wydawnictwo i już rok później zamknął się studiu nagraniowym, gdzie rozpoczął intensywną pracę nad nową płytą. Ostatecznie, w rekordowo krótkim czasie, bowiem po niespełna dwóch latach, fani Linkin Park otrzymali album zatytułowany Living Things. P(...)

 • A Thousand Suns


  Data wydania: 2010-09-14

  Po 3 latach od wydania Minutes To Midnight, zespół powrócił z albumem zatytułowanym A Thousand Suns. O ile brzmienie poprzedniego krążka było dość eksperymentalne, to tym razem Linkin Park postanowił przeprowadzić totalną rewolucję. Elektronika, która od zawsze towarzyszyła zespołowi w formie dodatku, na A Thousand Suns stała się czynnikiem dominującym. W cień natomiast usunęły się gitary, które na płycie przeważnie pojawiają się w formie m(...)

 • Minutes to Midnight


  Data wydania: 2007-05-14

  Minutes To Midnight to trzeci, po Hybrid Theory i Meteorze, album zespołu zawierający w pełni nowy materiał. Cztery lata czekania, jakie zafundowali swoim fanom muzycy, bardzo zaostrzyły apetyty i zwiększyły oczekiwania słuchaczy.

  Dla zespołu jest to krążek przełomowy. Styl, jaki Linkini zaprezentowali tym razem, dość znacznie różni się od wcześniejszych dokonań zespołu. Minutes To Midnight to album znacznie spokojniejszy i bardziej melodyjny o(...)

 • Collision Course


  Data wydania: 2004-11-30

  Po ogromnym sukcesie „Meteory”, kapela Linkin Park przy współpracy z Jay’em-Z wydała płytę, jakiej chyba żaden inny zespól nie odważył się stworzyć. Pierwszy raz - i to przez tak dużą wytwórnię jak Warner Bros - oficjalnie wydane zostały mash-upy, dzięki czemu specyfika tej sztuki trafiła do większej grupy słuchaczy. Jednak na pomysł „zmieszania” utworów Linkinów z kompozycjami Jay–Z wpadło MTV i pewnie (...)

 • Meteora


  Data wydania: 2003-03-25

  Na swoją drugą płytę zawierającą nowy materiał, zespół kazał czekać fanom ponad 2 lata . Przez ten czas Chester i spółka nie próżnowali. Stworzenie materiału od zera zajęło im około 18 miesięcy, pierwsze dźwięki zaczęły się rodzić juz na trasie Ozzfest 2001 w autobusowym mini-studiu nagraniowym. Pracę kontynuowali w domowym studiu Mike'a, gdzie bawili sie nagranymi wcześniej dźwiękami, korzystając z urządzeń typu Pro-Tools i właśnie dlateg(...)

 • Reanimation


  Data wydania: 2002-07-30

  Reanimation to zupełnie inna płyta niż HT, jest raczej dodatkiem do niej . Na płycie znajdują się remixy wszystkich piosenek z debiutanckiego albumu i dwóch starszych piosenek zespołu - My December i High Voltage . Do współpracy przy tworzeniu płyty zespół zaprosił ponad 20 gości - znanych w USA raperów , DJ-ów i wokalistów rockowych . Płyta ma zupełnie inny klimat niż Hybrid Theory . Jest dużo wiecęj scratchów i bitów ,(...)

 • Hybrid Theory


  Data wydania: 2000-10-24

  Pierwsza płyta Linkin Park - Hybrid Theory jest prawdziwym diamentem w historii numetalu . Gdy pod koniec 2000 roku pojawiła się w sklepach , nikt nic nie wiedział o zespole . Początki były trudne . Dopiero pierwszy singiel - One Step Closer spowodował , że ludzie na całym świecie poszli do sklepów po HT . Trudno się temu dziwić Hybrid Theory jest fenomenalną płytą . Każdy utwór posiada ogromną dawkę emocji podburzonych ciężkimi riffami a zarazem melodyjny b(...)