2013

Tagi LinkinPark.pl

Wyniki wyszukiwania newsów dla tagu: "2013"
 • Wejdź do studia Linkin Park!

  Fundacja Music For Relief, przy współpracy z serwisem Omaze, zorganizowała bardzo interesujący konkurs. Interesujący, ponieważ nagrodą w nim jest możliwość odwiedzenia Linkin Park w studio podczas nagrywania przez zespół kolejnej płyty. Co należy zrobić aby wziąć udział? Wystarczy wykupić „wejściówkę”. Zebrane w ten sposób fundusze zasilą konto fundacji i zostaną przekazane na rzecz ofiar huraganu Sandy. Natomiast spośród osób, które wpłaciły pieniądze zostanie wylosowany jeden zwycięzca. Spędzi on godzinę w studio nagraniowym Linkin Park i wysłucha materiału nad jakim w danym okresie będzie pracował zespół.
  Konkurs jest otwarty dla mieszkańców USA, Puerto Rico, Australii, Kanady (z wyłączeniem Quebecu), Unii Europejskiej (z wyłączeniem Francji, Szwecji i Hiszpanii). Więcej informacji na stronie Omaze, możliwość zakupu „wejściówki” pod tym adresem.

  credits to mikeshinodaclan.com

 • Linkin Park w Tajpej

  Autorką newsa jest Sminoda.

  Ogłoszono kolejny koncert Linkin Park. Tym razem zespół zagra 17 sierpnia w Tajpej na Tajwanie. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już 18 kwietnia. Jak zwykle dla członków LPU przewidziana jest specjalna przedsprzedaż, która rozpocznie się 17 kwietnia.

 • Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park 2013

  Jak zapewne wiecie (albo i nie) na forum powstał pomysł zorganizowania zlotu. Miałby się on odbyć w Warszawie w lipcu albo sierpniu 2013 roku. Wszystko zależy od tego, jak zostanie ułożona przyszłoroczna letnia trasa koncertowa zespołu. Póki co nie ma zbyt wiele szczegółowych informacji ponieważ w celu podjęcia konkretnych działań musimy wiedzieć mniej więcej ile osób byłoby chętnych. (...)

 • Kolejne występy w Australii

  Zaplanowana na luty oraz marzec trasa koncertowa Linkin Park wciąż się wydłuża. Zespół potwierdził dziś dwa kolejne występy w Australii, które odbędą się 26 i 27 lutego w Darling Harbour oraz w Melbourne. Kompletna lista zaplanowanych na przyszły rok występów wygląda następująco:

  21.02.2013 Auckland, NZ, Vector Arena (...)

 • Linkin Park w Australii

  Linkin Park potwierdził swoje zamiary wizyty w Australii. Zespół zjawi się tam na przełomie lutego oraz marca w ramach festiwalu SoundWave 2013. Headlinerami imprezy poza LP będą m. in. Metallica, The Offspring, Blink-182, Stone Sour czy supportujący ich w Warszawie Garbage. Cykl festiwalowy rozpocznie się 23 lutego w Brisbane, a zakończy 4 marca w Perth. Oto daty poszczególnych koncertów: (...)